dramatyczne wypadanie wlosow, prosba o pomoc

#1
Dobry wieczor,
chodzi o mojego tate, 72 lata. W niecaly miesiac utrata wlosow ok. 70%. W tym czasie owlosiona skora glowy i twarz byly tak tluste, jak po nasmarowaniu olejem. Obecnie skora glowy jest o wiele mniej tlusta. W wielu fragmentach grube wlosy przeistoczyly sie w puszek. Dodatkowo, moze to istotne: przez ostatnie 2,5 miesiace moj tata pil 3 razy dziennie po dwie lyzki oleju. Mial krotkiego jezyka i podczas najwiekszych upalow chodzil bez nakrycia glowy, w tym plywajac na Mazurach na lodce.
Pieknie dziekuje za szybka odpowiedz i porade, bo moj tata jest dardzo przygnebiony.

Pozdrawiam
Agnieszka Trochim

Re: dramatyczne wypadanie wlosow, prosba o pomoc

#2
Po pierwsze nalezy powiedziec, ze Pani Ojciec powinien czuc sie ogromnym szczesciarzem majac wlosy do 70 roku zycia. 99,9% mezczyzn nie ma takiej opcji. Po drugie ten przypadek wymaga raczej na pewno konsultacji dermatologicznej. My mozemy dac tutaj jakies porady odnosnie zwyklego wypadania wlosow, czy po wypadkach, chorobach skory itp, ale pierwsze trzeba wyleczyc skore zeby zajac sie wlosami.

Re: dramatyczne wypadanie wlosow, prosba o pomoc

#3
Witam,

Zauważyłam, że szukacie Państwo sposobu w walce z wypadającymi włosami.

Reprezentuję Klinikę Przeszczepiania Włosów i chciałam Państwa zainteresować naprawdę skuteczną metodą, która gwarantuje, że włosy pozostaną na głowie już na zawsze



Oto kilka informacji na temat transplantacji włosów:

Przeszczepianie włosów polega na przenoszeniu zdrowych cebulek włosów, pobranych najczęściej z tyłu głowy, w miejsca łysiejące. Do przeszczepu pobiera się włosy niezagrożone wypadaniem, dzięki temu w nowym miejscu pozostaną do końca życia. Efekt widoczny jest już po trzech miesiącach, bo tyle trwa powrót aktywności przeszczepionych mieszków włosowych. Po roku od zabiegu włosy osiągną długość ok. 9 – 12 cm. Sam zabieg nie jest bolesny, gdyż odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Tego typu operacje są całkowicie bezpieczne i rekomendowane praktycznie wszystkim osobom, a także tym które utraciły włosy w wyniku poparzenia lub częściowej utraty włosów po naświetlaniu.

Pierwszym etapem takiego zabiegu jest konsultacja. W przypadku Kliniki Przeszczepiania Włosów pierwsza, wstępna konsultacja może odbyć się nawet przez Internet. Wystarczy przesłać zdjęcie głowy z mokrymi i zaczesanymi do tyłu włosami. Na tej podstawie specjalista określi, jaki jest stan owłosienia i czy aktualna ilość posiadanych włosów kwalifikuje się do przeszczepu ich w miejsca łysiejące. Następnie umówieni zostaniecie Państwo na wizytę w Klinice, gdzie specjalista przeprowadzi dokładny wywiad lekarski i zaplanuje przeczep.

Więcej informacji na temat zabiegu i jego kosztów na stronie: spam.spam



Zapraszam na konsultacje.

Re: dramatyczne wypadanie wlosow, prosba o pomoc

#5
Znam problem łysienia dosyć dobrze, choć osobiście mnie nie dotyczy. Mój mąż już od dawna zaczął tracić włosy. Łysienie rozpoczęło się od powstania zakoli, które w miarę czasu zaczęły poszerzać się a w rezultacie cała przednia część głowy była już łysa. Znajomy polecił nam preparat "NR-07". Sam używał i widział dobre rezultaty. U męża również się preparat sprawdził. Już po dwóch miesiącach zauważyliśmy zdecydowaną poprawę. Włosy wzmocniły się i zaczęły odrastać. Dziś po czterech miesiącach regularnego stosowania można mówić o sukcesie. Nie tylko przestał łysieć, ale widać już na razie krótkie , ale nowo rosnące włoski. Więcej informacji możecie zobaczyć na temat tego produktu możecie zobaczyć na stronie spam://spam.spam/ Gorąco polecam.

Re: dramatyczne wypadanie wlosow, prosba o pomoc

#8
Żeby przeciwdziałać łysieniu trzeba wydać troszkę kasy, nie oszukujmy się. Ja wydałem na różne specyfiki 2 tyś zł i nic,leciały nadal. Nareszcie znalazłem optymalne dla mnie rozwiązanie. Grzebień laserowy, efekty nie bagatelne na plus. wydatek prawie taki sam jak przez ten czas wydawałem na różne specyfiki. Poniżej podaję linki:
spam://spam/CR3fJCat
spam://spam/okmTBaVu
spam://spam/3OE4wMLw
spam://spam/fhwsokGx
spam://spam/I1fgh8By
W linkach znajdują się efekty tego specyfiku jak i możliwości bezpośredniego zakupu. Moje foto przed i po na piriv spam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron