Propecia a wady wrodzone

#1
Witam
Mam problemy z nadmiernie wypadającymi włosami, pewnie jak większość z Was.
Lekarz przepisał mi Propecie, czytałem trochę na necie o tym specyfiku, hmh ma kilka efektów ubocznych.
Najbardziej przeraża mnie problem związany z możliwością wystąpienia wad wrodzonych u dziecka.
Może ktoś z Was mógłby mi jaśniej opisać tą kwestie ?
Wiem że pewna ilość tej substancji znajduje sie w nasieniu :/.
Wole mieć zdrowe dziecko niż 5 włosów więcej na głowie.

Dzięki za pomoc

Re: Propecia a wady wrodzone

#2
Kolego zamiast propecii, ktora jest horrendalnie droga i skuteczna (przyrost nowych wlosow + zahamowanie wypadania) tylko ok 20 % (maksymalnie) proponuje kuracje preparatem z wyciagiem z seronae reapens (czy jakos tak)ktory jest np w w fitoproscie lub prostenalu ( hamuje dht prawie tak dobrze jak propecia) plus poprawia potence prze co nawet nieco zwieksza wzwod. Kosztuje ok 30 zl paczka. Zeby powiedziec czy kuracja skutkuje nalezy zazywac regularnie przez 12 miesiecy ( tak jak propecie).
Propecia nie tylko obnizla libido (przez chemiczne obnizenie testosteronu ale rowniez powoduje DEPRESJE czego ja doswiadczylem, dopiero po 5 miechach odstawienia tego syfu doszedlem do siebie)

Re: Propecia a wady wrodzone

#4
hej, jak się obawiasz skutków ubocznych od propeci, to wypróbuj spele 707 to jest szampon i serum przeciwko wypadaniu włosów. jest porównywalny w działaniu do propeci i minoxydylu ale nie ma żadnych skutków ubocznych, i to nie jest lek na recepte. Ja używam i to jest to o co mi chodziło, cena jest trochę wysoka ale to jest bardzo wydajne. doikładnie sobie poczytaj na spam.spam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron