Dermatolog

#1
Moze ktos mi polecic dobrego dermatologa?Najlepiej, zeby to byl gabinet w wojewodztwie mazowieckim albo gdzies w Trojmiscie...dotychczas bylem u dwoch lekarzy ale bez rewelacji....Nawet uslyszalem, ze niepotrzebnie probuje walczyc z wypadaniem wlosow bo to u mezczyzn jest powszechne i nawet najwieksze slawy z telewizji maja z tym problem...:(co mnie interesuja jakies slawy...Bardzo potrzebuje lekarza, ktory profesjonalnie mnie zdjagnozuje i doradzi co dalej robic...Na pewno mam lysienie typu androgenowego ale wydaje mi sie ze moge miec klopoty z grzybica skory albo z jakims zapaleniem...Wyczuwam palcami jakies strupy, male krosty...Problem pojawil sie dwa lata temu...Obecnie mam 23 lata.Dotychczas 2 razy uzywalem Dercos Vichy po 18 ampulek, od roku Lokson, Inneov Homme przez 3 miesiace, Tabletki Humavit przez cale dwa lata, no i szampon Vichy(czerwony), teraz zamierzam uzyc Spezial Merz...Moge troche o kazdym z tych produktow powiedziec, jesli ktos jest zainteresowany..

Re: Dermatolog

#2
witam
jeśli chodzi o Trójmiasto to mogę polecić dermatologa o nazwisku Smętek. Mój narzeczony ma bardzo podobny do ciebie problem (wiek, różnego typu guzki i krostki na głowie i ciągła obsesja na temat włosów ) i nie dawno właśnie u niego był. Lekarz potraktował jego problem z powagą (co już dobrze o nim świadczy) . zrobił badania, przepisał recepty. co do rezultatów to jeszcze nie mogę się wypowiedzieć (był na wizycie tydzień temu), ale dał nadzieje i powiedział że da się z tym walczyć. no to walczymy :)
powodzenia i tobie :)
jedyna wada to cena wizyty 100zł, ale chyba da się też na NFZ
pozdawiam.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron