Re: Leczenie łysienia

#16
Ja się zastanawiam nad badaniami genetycznymi, bo niestety, ale leczenie u mnie nie przynosi żadnych rezultatów. Nie chodzi mi o to, że jestem tym zmęczony, ale chciałabym jednak nie "błądzić we mgle". Czytałem wiele artykułów na temat mojej przypadłości i ogólnie nie jestem nastawiony negatywnie, ale szukam ciągle jakichś alternatyw. Na stronie spam://zdrowie.spam/kategoria,63-ur ... zycia.html przeczytałem ciekawy artykuł o genach. Zastanawiam się czy nie byłoby zasadne przeprowadzenie w moim wypadku (i pewnie jakiej części z Was) badań genetycznych, a szczególnie chodzi mi o tak zwane farmakogenomiczne testy DNA. Wydaje mi się, że na pewne substancje jestem zupełnie "nieczuły" (bo długoletnie leczenie nie przynosi efektów). Takie testy mogłyby pomóc określić jaką substancję stosować, w jakiej ilości etc. Co o tym sądzicie?

Re: Leczenie łysienia

#17
Niestety czasem to "błądzenie we mgle" sie przeciaga , lekarze tez nie od razu trafia z kuracja. Takie badania pomoga ukierunkowac leczenie , to jest podobnie jak antybiotyk dobiera sie biorac wymaz . Jesli tylko masz mozliwosc to jest najlepsze rozwiazanie .

Re: Leczenie łysienia

#20
Jak nie pomagają Ci płukanki czy branie witamin - też tak miałem - to spróbuj ampułek Vichy. One mają w składzie m.in. zdrowotną wodę termalną Vichy. Mi pomogły i po 6 tygodniach nie miałem już problemu. Marka jest zaufana, a produkt przebadany klinicznie także warto spróbować.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron