Łysiejący 23latek

#1
Witam

Jestem Mikołaj mam 23lata,moim problemem tak jak waszym jest łysienie,narazie objawia u mnie się zwłaszcza na zakolach.
Czytałem trochę forum,lecz każdy ma swoją opinię na temat łysienia.

Mam nurtujące pytania,jakby ktoś był taki miły i odpowiedział będębardzo wdzięczny :)

1. Jaki jest najlepszy sposób na łysienie ? Jak zapobiec wypadaniu reszty ?

Do tej porty używałem: jajka,cytryna,olejek rycynowy,nafta kosmetyczna i ampułki jak się nie myle firmy prasolu? Parasolu cos takiego.

2. Czy w jakiś sposób można odzyskać włosy na zakolach ?

3. Zastanawiałem się na przeszczepem zakoli, czy ktoś już jest po ? Myślę nad metodą FUE ? po tym niby blizny sa niewidocznie a moją ulubioną fryzurą jest obcinanie się bardzo krótko z tyłu i po bokach :) a więc nie mogę mieć blizn.

PS dodałbym zdjecie anie wiem jak :/


Pozdrawiam

Re: Łysiejący 23latek

#2
Cześć,

Mnie też dopadł ten problem, ale częściowo udało mi się go wyleczyć. Łysienie nie postępuje, ale włosy na razie nie odrastają - choć wg zapewnien producenta zaczną. W każdym razie jestem zadowolony z dwóch środków.

Follixin - jako główny środek na wypadanie włosów i Revita jako taki dodatkowy szampon. W sieci jest mnostwo opisów tych produktów, tu np. strona z rankingiem:

spam://spam.spam/follixin/ - FOLLIXIN
spam://spam.spam/revita/ - REVITA

POZDRO I niech włosy będą z Tobą :P

Re: Łysiejący 23latek

#6
Zgadzam się z moimi przedmówcami tylko spam=spam://porost-wlosow.info.pl/]tabletki na porost włosów[/url] Follixin. Są wprost rewelacyjne. Ja mam 29 lat i miałem już prawie depresje, gdyż w wieku 20 lat byłem prawie łysy. Godziny spędzone u lekarzy i masa wydanych pieniędzy i nic nie pomagało. Zacząłem się golić na łyso, lecz byłem cały czas załamany. Moja narzeczona nie dawała za wygraną zaczęła szukać w necie co może pomóc, czytać wiele artykułów na ten temat i opinii ludzi. W końcu trafiła na tabletki Follixin, długo się zastanawiałem czy warto bo już miałem tyle rozczarowań, ale w końcu się zdecydowałem postanowiłem że to już ostatni raz jeśli nie pomogą to pogodzę się z moim problem. Była dla mnie miła niespodzianka po stosowaniu tych tabletek włosy przestały wypadać, stały się piękne i grube. A ja jestem teraz w stu procentach szczęśliwy.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

cron