Zakola, preparaty i linienie

#1
Cześć :)
Mam 22 lata. W wieku 18 lat zaczęły robić mi się zakola. Dopiero teraz przeglądając swoje zdjęcia, zdałem sobie sprawę że w ciagu niespełna 2 lat owe zakola się gwałtownie powiększyły. Przez pozostałe 2 niewiele się zmieniło (możliwe że nawet nic, ciężko stwierdzić). Zakola mam raczej średniej wielkości (ok 5 cm wysokie i 7 cm szerokie mierząc od skraju grzywki do skroni), włosy są ok, nie są gęste ale rzadkie znowu tez nie.
Chyba jak u większości mężczyzn, zakola wywołują pewne kompleksy. W moim przypadku nie jest inaczej, dlatego licząc na odrost włosów (lub chociaż zahamowanie ewentualnego wypadania), zdecydowałem się na zakup specjalnego szamponu i pewnym specyfiku. Mowa o REVITA i SPECTRAL.DNC-N, oba z firmy DS.Labolatories.
Kupując szampon Revita opierałem się tylko i wyłącznie na opiniach internautów, toteż moje zdziwienie było kiedy czytając ulotkę kupionego już szamponu, dowiedziałem się że szampon w początkowym etapie powoduje... wypadanie włosów.
I tu nasuwa się moje pytanie (pytania):
Jak takie linienie przebiega? Czy to znacznie przerzedza włosy? Ile może potrwać?
Jak już wspomniałem, ogólny stan włosów jest dobry, nie wypadają nadmiernie, nie znajduje ich w swojej zupie, nie chce więcej stracić niż zyskać.

Re: Zakola, preparaty i linienie

#2
Revita - tego nie znam , nawet nie probowalam sie zaglebiac - dlatego, ze jak mialam problem to polecono mi preparat spela , uwagi na forum byly przekonywujace wiec podjelam ryzyko i pomoglo.
Ja polecam , ale wiadomo kazda glowa to inny problem.
Poczytaj na forum o speli.

Re: Zakola, preparaty i linienie

#4
hej :)
Nie słyszałyście bo ten szampon jest bardziej kierowany dla mężczyzn. Chociaż kobiety też go używają, z pozytywnymi efektami.
Narazie zostanę przy tym co kupiłem. Tj. Spectral.DNC-N i Revita. jak to nie zadziałą to spróbuję tego co polecacie :)

Re: Zakola, preparaty i linienie

#6
Moi drodzy Spela 707 jak najbardziej. Leciały mi włosy na grandę , nie wiedziałem co się dzieje, do lekarza nie miałem czasu się udać . Moja sąsiadka po chemioterapi kupiła szampon i serum speli w sklepie medycznym. Panie ja do tego zakupu namowiły powiedziały ze włosy będa odrastać szybciej i będą mocniejsze. Ja mimo ze nie mam chemii kupiłem stosuję i jestem bardzo zadowolony

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron