Łysienie androgenowe - czy to jest ostra faza?

#1
Witam Serdecznie
Mam do Was takie pytanie. Jestem w wieku 25 lat. Wypadają mi włosy. Z racji tego że w mojej rodzinie zarówno ojciec jak i dziadek jest łysy, mama też ma słabe włosy, podejrzewam że jest to łysienie androgenowe. Jak świecę sobie światłem na głowę to widać gdzieniegdzie prześwity. Tylko u mnie to wygląda dziwnie. Dlaczego? Wszędzie czytam że pierwszą fazą łysienia androgenowego są zakola i cofanie się linii czoła. U mnie włosy wypadają równomiernie, od czoła do czubka, boki i tył jest ok. Nie mam nawet jednego najmniejszego zakola. Nawet nie widać aby takowe się tworzyły. Tak samo jak nie cofa mi się linia czoła. Przyznam szczerze że dziwnie to u mnie postępuje. Bardzo nieschematowo. Dziadek i ojciec łysieli tradycyjnie czyli zakola, później cofanie się linii czoła. I teraz nie wiem czy to wypadanie włosów może być spowodowane faktycznie łysieniem androgenowym czy to raczej stres? Tego ostatniego mi nie brakuje. Mam kiepską atmosferę w pracy, szukam oczywiście nowej ale kiedy znajdę to nie wiem. Także na ze stresem jestem za pan brat. Ponadto mam nerwice o czym doskonale wiem. A może takie wypadanie włosów jakie występuje u mnie to też typowe dla łysienia androgenowego? Ale czy w takim razie ten typ który mnie dotknął jest jakiś ostry i od razu poleci mi cała głowa od czoła aż po czubek? Zamówiłem sobie właśnie Spectral DNC-N. Liczę na to że pomoże. Ponadto w poniedziałek idę na padania, ob, morfologia, cały jonogram i hormony. Zobaczymy co wyjdzie. Bardzo proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam.


Jeszcze dodam że włosów mogę nie myć nawet i 3 dni i mi się nie przetłuszczają. Nie mam też łupieżu, łojotoku a skóra głowy jest zdrowa.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron