Czy to jest łysienie? Rzadkie włosy.

#1
Witam, mam 21 lat i chciałbym Was prosić o poradę.

Zauważyłem 3 miesiące temu, że dość wyraźnie przerzedziły mi się włosy. Nie mam zakoli, lecz prześwity na środku głowy.
Stojąc przodem do lustra widzę dość wyraźnie swoją skórę głowy..
Najbardziej martwi mnie fakt, że po każdym myciu głowy w odpływie prysznica, zostaje cała masa włosów (na pewno więcej niż norma 80-100).

Ojciec ma 50 lat i ma burze włosów! Również nie znajdzie się u niego ani jednego siwego włosa...

Teraz moje pytanie - Czy to jest wypadanie włosów związane z długą zimą i brakiem słońca czy też zaczynam łysieć?

Pod tym linkiem jest zdjęcie, które sam sobie wykonałem z góry mojej głowy.
spam]spam://spam.dropbox.com/s/5fs8pjsb7ay74w7/20130324_205042.jpg[/url]

Dziękuję za odpowiedzi i pomoc.

Re: Czy to jest łysienie? Rzadkie włosy.

#2
Hej, podobno człowiek traci codziennie właśnie tyle włosów ile napisałeś, więc teoretycznie nie powinno Cię to martwić. Ale wiem, że to tylko się łatwo mówi. Jak ma się „prześwity” to moim zdaniem nie ma co czekać. Próbowałeś może nmezoterapii skóry głowy lub zabiegów z komórkami macierzystymi? Podobno działa, bo słabe, cienkie włosy odrastają mocniejsze. Niestety trochę to kosztuje…  Sama byłam ostatnio na wstępnych konsultacjach u dr Brumer w Warszawie i uff… na szczęście klasyfikuje się do mezoterapii osoczem (kosztuje kilka razy mniej).

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

cron