Włosy zimą- dramat!!

#1
Jak radzicie sobie z wlosami w zimie .U mnie to wyglada wrecz smiesznie - sciagam czapke a tu 'aureola' z wlosow , tak sie elektryzuja ,wiadomo ,ze uzywam balsamu do wlosow bo bez tego ani rusz, ale to nie pomaga.czy ktos zna taki balsam co nie obciaza zbytnio wlosow a zapobiega elektryzowaniu.

Re: Włosy zimą- dramat!!

#3
jagodzianka pisze:Jak radzicie sobie z wlosami w zimie .U mnie to wyglada wrecz smiesznie - sciagam czapke a tu 'aureola' z wlosow , tak sie elektryzuja ,wiadomo ,ze uzywam balsamu do wlosow bo bez tego ani rusz, ale to nie pomaga.czy ktos zna taki balsam co nie obciaza zbytnio wlosow a zapobiega elektryzowaniu.



Cos o tym wiem , w lecie balsam jest niezbedny a w zimie nawet on nie pomaga - niezly jest Nivea diamentowy polysk albo Dove linia niebieska - stosuje wymiennie , jeden sie skoncz to kupuje drugi.
A wlosy tez nie lubia jak je tak obciazamy balsamami, wiec kolo bledne sie robi.
Moze jakis fryzjer nam podpowie - oni maja swoje fryzjerskie kosmetyki .

Re: Włosy zimą- dramat!!

#9
Zeby fryzjer jakis cos [plecil sensownego - tak pytacie .
ja jak jestem u fryzjera to mi naklada balsam zawsze o zapachu wanili i kokosa - chyba taki zawsze stosuja - a ja tego zapachu nie moge zniesc , potem w domu jeszcze po kilku myciach czuje ten zapach- a najsmiesniejsze zapach jest wtedy jak sa mokre wlosy.Moze i on jest skuteczny ale ja bym nie mogla uzywac takiego poleconego.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron