ŁYSIEJE W WIEKU 15 LAT!

#1
Witam. Nie mogę stwierdzić kiedy dokładnie zacząłem łysieć, bo zawsze miałem długie włosy i grzywkę, przez to jakoś nie zwracałem na to szczególnej uwagi na stan pod nimi. Pewnego dnia daje grzywkę do góry i moje zakola się ogromne... Byłem u dwóch dermatologów, oboje stwierdzili, że mam łysienie androgenowe i dostałem propecie. Biorę ją już 3 miesiąc i nic, jak włosy wypadały, tak i wypadają. Byłem na badaniach krwi i tarczycy, wszystko jest w normie. Dodam też, że mam strasznie przetłuszczające się włosy (umyję wieczorem, rano są już totalnie tłuste, a jak byłem chory i nie myłem przez 2 dni to kolega myślał, że mi na głowę ktoś smar wylał). Zauważyłem też, że na ręce zrobił mi się taki placek złuszczający się i w tym miejscu włosy wypadły. Na głowie tego nie zauważyłem, ale mam potworny łupież, to są już takie kamyczki we włosach, że tak je określę. Proszę Was o pomoc i rady, co mogę z tym zrobić, bo to dla mnie jest tragedia. :(

Re: ŁYSIEJE W WIEKU 15 LAT!

#8
Ale czy przez grzybiczne sprawy też mogą się zakola zrobić i wgl? Zawsze mnie interesowało, czy zakola od razu oznaczają łysienie androgenowe. Jeszcze dodam, że susze włosy suszarką codziennie rano. A szampon stosowałem z rzepy, nie pomagał, z pokrzywy jeszcze nie używałem. A możecie mi powiedzieć ile włosów podczas kąpieli to norma jest, bo mi tak średnio wypada około 8 i nie wiem czy to dużo czy w normie. Przepraszam, że zadaje takie głupie pytania, ale to dla mnie staje się niemalże obsesją ten problem z włosami...

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron