Re: ŁYSIEJE W WIEKU 15 LAT!

#17
Dziękuję Wam bardzo, jutro myślę już przejdę się do apteki i go kupię. DX2 nic mi nie pomógł po zużyciu 1 opakowania go odstawiłem, więc nie polecam. Mam wgl głupie pytanie.. Czy zakola zawsze oznaczają łysienie androgenowe? I też zauważyłem, że jak jest to druciane urządzenie do masażu głowy, mam nadzieje, że Państwo kojarzą które. Wcześniej nie mogłem wytrzymać masowania tym, a teraz jak masuję się po całej powierzchni czaszki (tam gdzie się łysienie), nic nie czuje specjalnego, żadnego łaskotania i tego 'śmiesznego' uczucia. Zdziwiło mnie to bardzo i się zastanawiam czy to też nie jest jakaś wskazówka na temat tego wypadania włosów...

Re: ŁYSIEJE W WIEKU 15 LAT!

#19
Uwierz mi, że na prawdę są duże, coraz trudniej mi to ukryć pod włosami... Nie katuje, po prostu znalazłem to ostatnio i po prostu się pomasowałem, bo to kiedyś uwielbiałem :). Mama mi dzisiaj kupiła preparat o nazwie MERZ spezial. Kojarzycie coś takiego i czy warto to stosować?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron