Re: Wypadanie wlosow

#14
Wiesz co sztubman , nie wiem czy próbowałeś akurat ten szampon , wedlug mnie chyba sciemniasz. Ja kupilam i myje w nim wlosy jakos przestaly mi wypadac i są o wiele piekniejsze niz byly . Więc reasumując kto moze i chce to niech spr. na wlasnej skorze. Pozdr.

Re: Wypadanie wlosow

#15
Vichy renome ma i produkty kosmetyczne bardzo dobre , taki szampon nie jest lekarstwem wiec problemu nie wyleczy ale jest na pewno bardzo dobrym kosmetykiem co poprawi kondycje wlosa i jego wyglad - trafna uwaga , ze trzeba wyprobowac i samemu stwierdzic czy pomaga

Re: Wypadanie wlosow

#20
Największy problem z farmaceutykami jest taki, że każdy z nich ma jakieś skutki uboczne, a ich skuteczność jest znikoma lub krótkotrwała. Wiem, bo próbowałem już naprawdę wielu rzeczy. Gdy czytam o kolejnym "super leku" to szczerze mówiąc już mi się nawet nie chce próbować, taka prawda niestety. Ostatnio czytałem o takim czymś jak spam=spam://vivicombnalysienie.pl/]grzebień laserowy[/url] - podobno specjalnym laserem bezpośrednio działamy na tkankę czy od razu na cebulki włosów. Brzmi to trochę kosmicznie ale kto wie czy to nie będzie lepszy niż te wszystkie tabletki.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron