Wypadanie wlosow

#1
Witam,
Mam 18 lat i od stycznia tego roku zaczely strasznie wypadac mi wlosy oraz szybko staja sie tluste po umyciu glowy... Skóra głowy jest strasznie czerwona oraz niemilosiernie swedzi.
Bylem u dermatologa ktory stwierdzil stan zapalny oraz zlecil badanie krwi,tarczycy oraz zelaza. Wszystko bylo w normie.... Stosowalem rowniez preparat ktory mi przepisal dermatolog i stwierdzil ze juz skora glowy nie jest zaczerwieniona, ale niestety sie mylil bo nadal jest tak jak bylo na samym poczatku...
Utworzyly mi sie straszne zakola ,musze tutaj wspomniec ze moj tato oraz dziadek zaczeli powoli lysiec odpowiednio w wieku 45 i 40 lat....

Re: Wypadanie wlosow

#2
Jesli od stycznia to długo czekałes na wizyte u dermatologa,pasuje jednak stosowac sie do jego zalecen i ciagnac dalej kuracje, takie problemy sa dlugotrwale ,troche samozaparcia i cierpilwoasci,Taki lekarz ma do czynienia z roznymi przypadkami i chyba nie eksperymentuje,mozna sie zarejestrowac do innego i porownac diagnozy .
:)

Re: Wypadanie wlosow

#4
Dermatolog to tez nie cudotworca , nie zawsze za pierwsza diagnoza uda mu sie trafic na 100 % w kuracje, trzeba cierpliwosci w leczeniu ,jesli tylko nie szkodzi to trzeba to ciagnac tak jak on zalecil :!: Dopiero dlugi okres bez poprawy to sygnal ze cos trzeba zmienic.

Re: Wypadanie wlosow - skuteczny preparat

#6
Koniecznie wypróbuj preparat ze szwajcarii Dermatopoietin Serum Day 1-4 .
ZATRZYMUJE WYPADANIE WŁOSÓW W CIĄGU 72 GODZIN ! OD MOMENTU ZASTOSOWANIA ! :) Oczywiście wydaje się to nieprawdopodobne, ale tak jest , bo sama wypróbowałam. Kuracja jest prosta - wciera się w skóre głowy wieczorem a rano spłukuje. I tak przez cztery dni. Włosy przestają wypadać gdzieś ok. 3 dnia, co jest niesamowite. Produkt jest dostępny online - wystarczy wpisać w google Dermatopoietin.
Polecam i pozdrawiam . Nie załamuj się - miałam ten sam problem i zadziałało :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

cron