Re: Wypadanie wlosow

#25
richardo pisze:Największy problem z farmaceutykami jest taki, że każdy z nich ma jakieś skutki uboczne, a ich skuteczność jest znikoma lub krótkotrwała. Wiem, bo próbowałem już naprawdę wielu rzeczy. Gdy czytam o kolejnym "super leku" to szczerze mówiąc już mi się nawet nie chce próbować, taka prawda niestety. Ostatnio czytałem o takim czymś jak spam=spam://vivicombnalysienie.pl/]grzebień laserowy[/url] - podobno specjalnym laserem bezpośrednio działamy na tkankę czy od razu na cebulki włosów. Brzmi to trochę kosmicznie ale kto wie czy to nie będzie lepszy niż te wszystkie tabletki.



Z tego co do tej pory wiem i czytalam to laserem sie usówa zbedne wlosy a tu odwrotnie - laser ma leczyc, ciekawe :!:

Re: Wypadanie wlosow

#26
Z tym wypadaniem włosów to jest naprawdę róznie , ja teraz jestem w takim odkresie zresztą jak co roku ,że lecą mi włosy na potęgę ,ale wiem że to kwestia czasu i za jakis czas wróci wszystko do normy, więc sie nie stresuję :D

Re: Wypadanie wlosow

#30
ja ostatnio czytałem, że dobrze działa grzebień laserowy vivicomb, ale to dosyć drogi wydatek. nie wiem już sam na co się zdecydować, o tym grzebieniu piszą na spam więc zainteresowani mogą sobie więcej popatrzeć.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

cron