Crescina , Chronostim, Nanoguard b- stosowal ktos?

#1
Bardzo prosze o opinie... Nie mam stwierdzonej AA, jednak na skutek bledow w sztuce 2 dermatologow (ladny zbieg okolicznosci), zignorowanie przez jednego dwukrotnie poczatkowych objawow zapalenia skory i przez nieumiejetene leczenie drugiego przez 2 lata stracilem jakies 50 % wlosow na calej glowie. Dopiero trzeci lekarz po miechu kuracji doprowadzil moja skore do stanu idealnego i tak wystarczy , ze myje 2 x w tygodniu Polytarem AF i od roku nawet lupiezu nie mam, ale wlosy jakos nie odrastaja. Stad moje pytanie teraz wiem, ze gdybym zastosowal jakiss dobry plyn bezposrednio w przeciagu paru miesiecy od utraty najwiekszej ilosci wlosow spokojnjnie by odrosly jednak czy mozna odzyskac przynajmniej czesc klakow po 2-3 latach od utraty ?

Musze dodac, ze Chronostim (firma ducray) wstrzymal praktycznie w 100 % dalsze wypadanie w ciagu 3-4 miesiecznej kuracji (wiec moge go polecic na wstrzymanie wypadania-powtarzam wstrzymanie wypadanie w 100 %- teraz przy myciu wylatuje mi ok 5 wlosow) oraz wlosy sa grube , ale przyrostu nie ma...

Bardzo prosze o opinie czy stosowal ktos ektremalnie droga crescine odrastanie albo nanoguard czy dutasteryd (to plyn czy tabletka ? Czy rzeczywiscie nanoguard jest taki skuteczny na odrost wlosow (z tego co wiem wlosy przy uzyciu obecnych prymitywnych metod mozna odzyskac w przeciagu 5 lat od utraty)...

Pozdrawiam

Re: Crescina , Chronostim, Nanoguard b- stosowal ktos?

#2
hej
ja stosuje crestina na odrastanie, faktycznie trochę drogo wychodzi, ale dla mnie warto. To jest 12 ampułek, trzeba stosować minimum 2 miesiące co drugi dzień. Wmasowuje się lekko 1 ampułkę w suchą i czystą skórę głowy. Tylko najpierw się zorientuj w stężeniach crestina, bo jest od 100 do 700, żebyś nie przedobrzył.
Ja jestem zadowolona z rezultatów. Po tych 2 zalecanych miesiącach moje włosy ruszyły. Powinno się ćrestina stosować 2-3 razy do roku, ja powtórzę bez wahania.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron