Re: SPELA - co to jest?

#21
Taaa tak samo i inne "firmowe" . Niestety musimy sobie zdawać sprawę że większość takich kosmetyków ma na celu nabicie sobie kasą kieszeni tych wielkich "firmowych" koncernów i trzeba z głową kupować. Używałem drogiego firmowego produktu za który płaciłem majątek, akurat innego nisz piszecie i też du....a.

Re: SPELA - co to jest?

#22
a co to znaczy też do dupy? spela jest akurat w moim wypadku super pomysłem, to ze tobie jakiś środek nie poskutkował to nie znaczy ze wszystkie są takie. Ja też wcześniej różnych rzeczy próbowałem które nie działaly jak nalezy, ale to nie znaczy że wszystko co się pojawi na rynku nowego mam z góry skreślac. W tym wypadku to złe podejście, bo spela jest ok.

Re: SPELA - co to jest?

#23
Witam
Nowy Rok i nowy zestaw Spela,takie bylo postanowienie i teraz je wykonuje.1 kuracja mnie nie zawiodla ,te wlosy ktore zaczynaly odrastac rosna powoli,widac ze sa mocniejsze i ze dzialanie kosmetyku bylo skuteczne.Teraz juz wcieram po przerwie od nowa zeby jeszcze pomoc wlosom i cebulkom i mysle ze na wiosne juz bedzie fryzurka.
Powodzenia wszystkim ktorzy wcieraja
M.

Re: SPELA - co to jest?

#26
Witam
serum tez mialam w spray i ja robilam tak ze prysnelam na opuszki polacow i wmasowywalam tylko na skore glowy, wkladalam palce pod wlosy.To najlepsza metoda bo nie ma strat ,serum jest wmasowane w skore a nie we wlosy.
wiadomo ze jak powierzchnia w ktora trzeba wcierac jest wieksza to musimy wiecej serum uzyc .
Dziala , pomaga rosnac wlosom ale trzeba byc systematycznym,
M.

Re: SPELA - co to jest?

#27
o czesc wam
pytanie skieruje do tych co zadowoleni i speli uzywaja ,bo ja tez chce tego sprobowac a nie mam tyle kaski. moze ktos by mi odsprzedal koncowke serum jak juz konczy swoje wcieranie,moglabym sobie to cudo wyprobowac i potem zbierac kaske na cala butelke.
czekam na wasze dobre checi

Re: SPELA - co to jest?

#28
Masz dylemat wydac kase czy nie.ja stosuje i polecam wydac kase na spele bo warto.a jeszcze teraz juz jest u nas w polsce do kupienia balsam speli ,wiec jak chce sie miec calosc to wiecej kasy trzeba wydac.Balsamu jeszcze nie kupilem bo dopiero sie o nim dowiedzialem i tez musze kaske odlozyc.
J - pozdrawiam

Re: SPELA - co to jest?

#30
ja tez to uzywalam znaczy uzylam tylko jedno opakowanie bo jest to drogi srodek a na mnie jakos szczegolnie nie zadzialal wiec poprosilam w aptece o inny srodek nie koniecznie do stosowania bezposrednio na wlosy ale tez tabletek nie chcialam wiec farmaceutka polecila mi fajny srodek do picia jak sok ;))) a mianowicie Floradix fajny pierwszy raz spotkalam sie z takim preparatem i co okazalo sie tez bardzo skutecznym ja mialam bardzo slabe wlosy i strasznie mi wypadaly byly lamliwe brrrr a pogorszylo sie jeszcze po narkozie oj ale teraz jest juz dobrze zeby nie zapeszac;))) wlosy nie wypadaja i odrosly w miejscach gdzie ich juz prawie bnie mialam ;)i sa lsniace na dodatek powodzenia:))))

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron