SPELA - co to jest?

#1
Hej
Natrafilam w prasie kobiecej i potem troche poszperalam w necie o kosmetykach do wlosow SPELA .Pisza o nich ze sa w 100% naturalne i bezpieczne .Jak sa takie super to moze je juz ktos stosuje ,niech podzieli sie efektami z potrzebujacymi.
Pytam bo troche kosztuja i szkoda kaski na niewypal.
Czekam i dzieki z gory za info .
:?:

Re: SPELA - co to jest?

#2
cześć Kaktus
Ja stosuję spele już jakiś czas i mogę ci ten specyfik polecić z czystym sercem. Prawdę pisali, że jest to kosmetyk w 100% naturalny. W zestawie jest szampon, serum i szczotka. Jest ogromnie wydajny, serum się używa max 4 krople na całą skórę głowy, a szamponu 2-3 krople na jedno mycie. Spela odbudowuje cebulki włosów, zwalcza łupież, ale dla mnie najważniejsze jest to, że mi włosy przestały wypadać :D Możesz śmiało zacząć używać speli.
Pozdrawiam

Re: SPELA - co to jest?

#5
Widziałam ostatnio w jakiejś gazecie chyba w Urodzie opis tego kosmetyku. Był w dziale Nowości więc myślę że coś musi potrafić. Ja niestety tego nie używam bo już nie mam mieszków włosowych więc napewno mi nie pomoże .

Re: SPELA - co to jest?

#7
CZESC
Ja stosuje 2 mies Serum Spela i jeszcze nie mam nowych wlosow w lysych miejscach w ktore wcieram serum ,ale wyraznie czuje pod palcami ze juz zaczynaja pracowac cebulki i wlosy lada chwila sie przebija przez skore , czuc takie ostre wloski pod skora.Mysle ze wystarczy mi jeszcze serum na 1 miesiac ,to bedzie wtedy ponad 3 mies wcierania i wyglada na to ze juz bedzie na glowie meszek i to nie taki delikatny tylko grubsze rosnace wloski.
Zobacze ,zrobie sobie potem np.1 miesiac przerwy i powtorze jeszcze raz kuracje.
Mam nadzieje ze u ciebie tez zacznie dzialac .Cierpliwosci

Re: SPELA - co to jest?

#8
Myszka jak chcesz miec efekty to NIE przyrywaj kuracji jezeli NIE ma takiej potrzeby (silne reakcje alergiczne skory itp). Na pelne efekty trzeba pracowac (wcierac) minimum 12 do 18 miesiecy. Po takim okresie regularnego wcierania osiaga sie tzw. maksymalny mozliwy odrost wlosow. Wtedy mozna prowadzic kuracje podtrzymujaca (2-3 razy w tygodniu). Ponadto znacznie lepszym preparatem od Speli dostepnym w Polsce jest chronostim.

Re: SPELA - co to jest?

#9
Witam
Chyba jestes osoba ktora zna temat,wiec jesli mozna to zapytam czy stosujesz ,stosowales spele i jak dlugo ? czy byles ,jestes zadowolony z efektu? Takie opinie od osob ktore stosuja sa najcenniejsze.
Dziekuje za podpowiedz ,ze tak dlugo trzeba prowadzic kuracje,na szczescie nie mam zadnej reakcji alergicznej wiec postaram sie wytrwac ze spela jak najdluzej.
Bede czekac na odpowiedzi.
M.

Re: SPELA - co to jest?

#10
Ja stosowalem Spele okolo 5 miesiecy. Efekty byly srednie - tzn. wypadanie troche ustalo ( do poziomu ktory mozna uznac za normalny ,jednak odrostu nie bylo ) . Natomiast po 6 miechach stosowania Chronostimu ( prestizowej firmy Ducray) wypadanie ustalo praktycznie do zera ( przy myciu doslownie kilka wlosow a to tyle co nic bo za calkowicie normalne uznaje sie wypadniecie do 20-25 wlosow przy myciu) i widze sporo cienkich wloskow ktore byc moze za okolo pol roku zamienia sie w normalne owlosienie. Zaznaczyc musze, ze za wypadanie i oslabienie wlosow odpowiada glownie tzw DHT (efekt rekacji chemicznej 5-alfa reduktazy) nawet w przypadkach bez uwarunkowan genetycznych ( wzrost DHT moze nastapic po wypadkach, anemii, szoku, wielkiego stresu, chorob skory i wtedy nawet bez genetycznego lysienia mozna tracic wlosy- tak jak bylo w moim przypadku). W chronostimie jest wyciag z palmy sabalowej, ktora jest najsilniejszym inhibitorem DHT, ktory dla wielu osob jest nawet skuteczniejszy niz propecia (chemiczny srodek tylko dla mezczyzn- moze powodowac depresje i oslabiac erekcje) dzieki czemu bardzo wzmacnia wlosy oraz pobudza tzw srodblonek naczyniowy (pobudza komorki mieszkow wlosowych).

Natomiast SKLAD SPELI jest dla mnie zagadka , wydaje sie nawet smieszny, gdyz nie ma w nim nic co moze byc inhibitorem DHT ! Jezeli Spela Ci pomogla radze sprobowac Chronostim, no chyba, ze jestes jakos wyjatkowo podatna na nia. Kuracji nie przerywaj minimum przez 12 miesiecy ( najlepiej 18 )

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron