Re: SPELA - co to jest?

#13
Witam.
Juz tydzien temu skonczylam wcierac spele,ale dopiero dzisiaj sie odzwywam bo brakowalo mi czasu .Zestaw wystarczyl mi na ponad 3 miesiace,pare razy odpuscilam codzienne wcieranie,ale mysle ze to nie popsulo kuracji.
Efekty w moim przypadku : w miejscach wcierania wloski przebily sie przez skore i placki pokryl jak na razie krociutki meszek, a te wlosy w poblizu wyraznie widac ze sa mocniejsze i grubsze niz dotychczs .Czyli specyfik dziala ,nie czyni cudow ,burzy lokow nie mam ale najwazniejsze ze cebulki podjely prace i jest wzrost wlosa. Robie miesiac przerwy,bede obserwowac bacznie co sie dzieje i ponawiam kuracje, Takie zalozenia na dzisiaj.
M.

Re: SPELA - co to jest?

#15
zuzia pisze:czesc
A jak po miesiacu wcierania nic sie nie bedzie dzialo ,to chyba wyrzucone pieniadze beda.Widze ze to jest niemala kwota.
Czy jeszcze jest jakies inne zastosowanie specyfiku?



Nie, nie i jescze raz nie. Otoz po miesiacu kuracji poza lekkim wzmocnieniem wlosow nie powinnas miec wiekszych efektow. MINIMALNY okres kuracji azeby nie tylko spowodowac wzmocnienie wlosow ( zeby wiekszosc wlosow przeszla z fazy wypadania-katagenu do fazy wzrostu-anagenu) ale takze miec odrost wynosi 6 miesiecy regularnej kuracji danym specyfikiem. Najlepiej non-stop prowadzic kuracje 12-18 miesiecy. Po takim okresie jest osiagany maksymalny mozliwy odrost wlosow, rownoczesnie nalezy stosowac wysokiej jakosci szampony (Klorane, Ducray, La-roche a nie jakies tam syfy jak head and shoulders czy cos).
Chociaz dodac nalezy, ze jezeli po ok 2 miesiacach uzywania danego plynu na wlosy nie widac efektow w postaci zmniejszonej liczby wypadajacych wlosow trzeba zmienic preparat na inny.

Re: SPELA - co to jest?

#16
Zaglądam na różne fora i szukam dla siebie skutecznego preparatu w walce z wypadaniem włosów. Jak do tej pory nic ze stosowanych przeze mnie specyfików nie pomogło mi na tyle, żebym była zadowolona. Tu zajrzałam dziś po raz pierwszy i przeczytałam o dwóch całkiem nowych dla mnie preparatach- spela i chronostinum. Po przeczytaniu waszych opinii, bliższa jestem spróbowania tego drugiego preparatu. Mam jednak pytanie, czy ten preparat mogą stosować kobiety i czy ma on jakieś uboczne niebezpieczne skutki? Czy można go kupić tylko przez internet?

Re: SPELA - co to jest?

#18
Poszperałam w internecie i znalazłam informacje na temat chronostinum firmy Ducray - znalazłam taki lek w postaci dwóch buteleczek 2x50 ml i z tego co wyczytałam stosuje się rozpylając na skórę głowy. Chciałabym zapytać Was, czy to na pewno chodzi o ten lek, bo ja wyobrażałam sobie go w postaci ampułek do wcierania. Może jest jakiś inny, a ja źle szukam?

Re: SPELA - co to jest?

#20
Cześć

Ja mam zupełnie inne odczucia. Używałam chronostinum i ...nic, nawet meszka nie było. Spele wcieram od 5 mc i już mam centymetrowe włoski tam gdzie ich nie było. U mnie przy łysieniu plackowatym sprawdza się idealnie. Może to zależy od osoby czy łysienie że na jednych działa jedno a na drugich coś innego. Ja polecam bardziej Spele.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

cron