Re: SPELA - co to jest?

#41
Jeżeli chodzi o sklep sprzedający Spelę 707 jest wiarygodny. Moja mama kupowała tam perukę w trakcie brania chemii. Kupuję też tam moim amazonkom biustosze. Obsługa miła i znająca problem. Raczej nie sądzę, aby bawiono się tam w jakieś bzdury. Ja osobiście zaczęłam intensywnie tracić włosy w tym roku. Mam nadzieję, że to nie geny, a raczej szok po wypadku. Wydaje mi się, że z czasem spadła ilość wypadających włosów. Nad spelą zastanawiam się już drugi miesiąc, ale cena trochę mnie powstrzymuje. Zauważyłam jednak, że moim włosm służą naturalne preparaty, a odwrotny efekt przynoszą popularne szmpony nawet znanych marek. Raczej wcześniej lub później podejmę ryzyko kupienia speli i wóczas napiszę coś na ten temat ;)

Re: SPELA - co to jest?

#48
Cos Ci powiem ....przez dluzszy czas stosuje Spele, powiem tyle ze przestaly mi wypadac i pojawily sie nowe wloski, nie zamierzam rezygnowac chos pani w sklepie mowila ze w momencie zaprzestania stosowania Spela dalej dzial to jednak dalej kupuje....moze to podswiadomosc dziala ...Wiem ze na mojej glowie pojawily sie wlosy tam gdzie ich nie bylo i to jest strzal w dziesiatke !!!

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron