Finasteryd, łysienie

#1
Cześć, piszę tutaj z pytankiem do was. Pani dermatolog przepisała mi nezyr 1mg na dzień i jest na urlopie więc nie mam jak się jej zapytać o poradę. Biorę go już 7 dzień i zauważyłem spory zjazd libido, słyszałem jakieś opinie, że organizm musi się przyzwyczaić itp. Aktualnie mi to przeszkadza i myślicie, że dzielenie tabletki na pół i przyjmowanie 0,5mg codziennie czy 1mg co 2 dzień będzie spoko opcją. Ewentualnie odstawić na czas powrotu Pani dermatolog z urlopu i z nią przegadać sprawę. Jeżeli znajdzie się jakaś osoba obyta z tematem, posiadająca doświadczenie to bardzo prosiłbym o radę

#zakola #finasteryd #lysienie

Re: Finasteryd, łysienie

#2
Błagam nie łykaj tych tabletek. To jest podstępna trucizna. Tam już nawet nie ważne o funkcje seksualne.

Finasteryd zaburza cały szlak tworzenia neuroprzekaźników w mózgu.
Uszkadza wątrobę i nerki.

I jeszcze wiele skutków ubocznych. Ale żaden z tych skutków nie jest wart włosów.

Z tymi nerkami to od kilku lat pojawiają się badania na szczurkach jak się rozwalają nerki. Można poszukać prac naukowych. Są ogólno dostępne.

Nie wiem dlaczego wcześniej im nie wyszło. Niby robiono badania toksykologiczne na modelach zwierzęcych. Teraz przy nawet nie dużych dawkach finasterydu widzą zmiany w nerkach u szczurów. Z tym finasterydem jest więcej pytań niż odpowiedzi.

Proszę nie zażywaj tego.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron