Re: wypadanie włosów

#22
Mój problem zaczął się w wieku dojrzewania, łojotok, a potem tak mi się osłabiły włosy, ze garściami wypadały, potem ciąża...i już w ogóle myślałam, ze ołysieje. Tabletki tylko obciążyły mi wątrobę i zero rezultatu. Sukcesywnie próbowałam wszystkich specyfików dostępnych na rynku i dopiero jak natrafiłam na Prolab to uwierzyłam, że jeszcze jest dal mnie nadzieja. Jestem naprawdę zachwycona, żaden środek do tej pory mi nie pomógł! Przez m-c stosowałam ampułki no i szampon z odzywką, a teraz tylko szampon i odżywkę.Rewelacja!

Re: wypadanie włosów

#23
Witam
Moj problem z lupiezem rozwiazal czasowo szampon nizoral, teraz tez nim czasami myje glowe jak cos mi sie zaczyna sypac.
tylko ze ja mialam lupiez a nie lojotok ,ale mozesz sprobowac bo to nie sa duze kwoty do wydania

Re: wypadanie włosów

#24
Moje problemy z włosami trwają/ły 2 lata. Mam 24 obecnie. Wypróbowałem mnóstwo wcierek i suplementacji od wewnatrz. Byłem 3 razy u lekarzy i polecali mi loxon z minoxidilem, ale na taki krok nie mogłem się odważyć bo podobno po jego odstawieniu nawet na krótki okres włosy szybko wypadaja i coraz trudniej je odzyskać. Przeczytałem na angielskim forum o jakimś chinskim preparacie o nazwie yuda pilatory, dającym rzekomo swietne efekty u mezczyzn i kobiet. Kupiłem go na allegro 2 miesiące temu i muszę powiedzieć, że bardzo pozytywnie sie zaskoczyłem. Odrosło mi cześć włosów gdzie juz prawie byłem pogodzony z ich utratą...zakol nie odzyskałem, ale i tak warto. 3 miesieczna kuracja kosztowała mnie 160 zł i nie zamierzam jej przreywac. Może komus na tym forum tez pomoze. Powodzenia.

Re: wypadanie włosów

#25
Na osłabione i wypadające włosy polecany jest płyn Pokrzepol. Wzmacnia strukturę włosa, stymuluje cebulki włosów do wzrostu, wyciąg z pokrzywy zapobiega łupieżowi i wzmacnia cebulki włosów. Preparatem spryskuje się głowę i masuje wcierając go w skórę. Pomógł. Jednakże jak to z tego typu preparatami, najlepiej samemu się przekonać.

Re: wypadanie włosów

#28
Witam wszystkich,
Piszę pracę magisterską na temat wypadania włosów u kobiet jako problemu zdrowotno - społecznego. Z przeprowadzonych badań ma również powstać artykuł naukowy który ma zwrócić uwagę na ten narastający problem (który również mnie dotknął). W zawiązku z tym chciałabym prosić Panie o wypełnienie ankiety na stronie: spam://spam/respond-17662.html
Z góry dziękuję i pozdrawiam
Agnieszka

Re: wypadanie włosów

#29
ja na początku ratowałem się kozieradką ( tutaj więcej info spam://spam/pielegnacja/kozieradka-przyspieszy-porost-wlosow-i-ograniczy-ich-wypadanie/ ) ale po pewnym czasie stwierdziłem, że nie daje to tak wyraźnych efektów i wybrałem się do specjalisty. dostałem preparaty na receptę, które są mocniejsze i poskutkowało ! takze nie zwlekajcie jesli macie powazny problem z wypadaniem

Re: wypadanie włosów

#30
A czy jest poważny to najprędzej właśnie u specjalisty się dowiesz ;) Ogółem jak coś się dzieje z włosami to nie ma co kombinować na własną rękę, bo wg mnie to za duża stawka. Często da się odratować włosy, ale np. przy łysieniu bliznowaciejącym można jedyne zatrzymać wypadanie, a i to przy szybkim działaniu tylko.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości

cron