Re: wypadanie włosów

#11
witam wszystkich. Ja z problemem wypadania wlosow borykałam sie przez 8 lat,chodzilam do roznych dermatologow, wcieralam rozne preparaty we wlosy na ktore wydalam kupe kasy, od stycznia tego roku leczylam sie u endorkynologa, nikt nie potrafil mi pomoc, wyniki z wszystkich badan za kazdym razem byly dobre i lekarze nie wiedzieli skad bierze sie przyczyna ze ona tak wychodza. Po tych 8 latach juz mialam naprawde dosyc, nie wierzylam nic, przeczytalam na forach wszystko co kto pisal, stosowalam juz prawie wszystko. Az tu nagle pewnego dnia tata zarejestrowal mnie do swojego ogolnego lekarza, powiedzial ze bardzofajny lekarz i zebym przynajmniejsz szla do niego zapytac co mam robic dalej, no wiec poszlam, chociaz nie liczylam na to ze ogolny lekarz moze mi pomoc. Lekarz dal mi taki przepis.... skrojic w plastry 2 wielkie cebule, kupic sobie cwiartke wodki 40% i polową tej cwiartki zalac tą cebule w slojiku i zakrecic, zeby postala z jeden dzien. raz w tyg wetrzec ten wywar w skore glowy na 15min i przykryc czepkiem foliowym i recznikiem, po tym umyc glowe ale nie zadnym szamponem tylko szarym mydlem. a raz lub 2 razy w tyg rozbic jajko do szklanki, dodac dużą lyszkę olejku rycynowego i na glowe i wlosy to nalozyc na od 30 min do godziny, tez pod czepek. powiedzial ze na 200% jest pewny ze mi to pomoze, ja tak szczerze nie wierzylam no ale postatnowilam sprobowac. Wczesniej zanim to nalozylam to od 2 tyg stosowalam szampon na wypadanie seboradin. zrobilam mieszanke, postala w sloiku jeden dzien i potem nalozylam tak jak mowil, po czym umylam glowe ale tym szamponem bo mydla szarego nie mialam. Po tym szamponie ciezko rozczesac wlosy wiec nalozylam odzywke z pantina i splokalam ją. No i czekam na efekty.... minol tydzien zrobilam kuracje znowu i sama nie potrafilam w to uwierzyc! po drugiej kuracji wlosy mi nie wyszly... przy myciu wypadly moze dwa a przy czesaniu po myciu zero! bylam w szoku, od 8 lat nie mialam takiej sytuacji zeby wlosy trzymaly mi sie glowy! czeslalam je ciagle glaskalam ciaglam bo nie moglam uwierzyc ze sie trzymaja. Minil juz miesiac i włosy sie trzymią jestem szczesliwa bo naprawde moj problem byl bardzo wielki, to nie bylo normalne wypadanie do 100wl dziennie, wiem cos o tym bo jestem fryzjerka. dziewczyny polecam to co napisalam prosze sprobujcie! na bok wszystkie sklepowe szampony. Wodka i cebula to zloty srodek!aha i dodam ze ta mieszanka powinna wystarczyc na kilka razy , a potem z drugiej polowy cwiartki mozna zrobic tak samo koleją. I myjcie albo szarym mydlem albo tym szamponem seboradin. Ja juz ta kuracje bede stosowac zawsze, wole dmuchac na zimne i nie pozwole zeby ten problem do mnie wrocil, za dlugo sie z tym meczylam, a cebula jak kazdy wie ma dobre dzialanie na wszystko wiec nie zaszkodzi nawet jej nadmiar, a alkohol jest dodawany i tak do tych wszystkich preparatow na wypadanie ktore są w aptece!. Dodam jeszcze ze po jajku i olejku rycynowym moje wlosy są gladsze i lsnią. polecam jeszcze raz!!! sprobujecie i piszcie opinie. pozdrawiam serdecznie Monika

Re: wypadanie włosów

#12
witam wszystkich. Ja z problemem wypadania wlosow borykałam sie przez 8 lat,chodzilam do roznych dermatologow, wcieralam rozne preparaty we wlosy na ktore wydalam kupe kasy, od stycznia tego roku leczylam sie u endorkynologa, nikt nie potrafil mi pomoc, wyniki z wszystkich badan za kazdym razem byly dobre i lekarze nie wiedzieli skad bierze sie przyczyna ze ona tak wychodza. Po tych 8 latach juz mialam naprawde dosyc, nie wierzylam nic, przeczytalam na forach wszystko co kto pisal, stosowalam juz prawie wszystko. Az tu nagle pewnego dnia tata zarejestrowal mnie do swojego ogolnego lekarza, powiedzial ze bardzofajny lekarz i zebym przynajmniejsz szla do niego zapytac co mam robic dalej, no wiec poszlam, chociaz nie liczylam na to ze ogolny lekarz moze mi pomoc. Lekarz dal mi taki przepis.... skrojic w plastry 2 wielkie cebule, kupic sobie cwiartke wodki 40% i polową tej cwiartki zalac tą cebule w slojiku i zakrecic, zeby postala z jeden dzien. raz w tyg wetrzec ten wywar w skore glowy na 15min i przykryc czepkiem foliowym i recznikiem, po tym umyc glowe ale nie zadnym szamponem tylko szarym mydlem. a raz lub 2 razy w tyg rozbic jajko do szklanki, dodac dużą lyszkę olejku rycynowego i na glowe i wlosy to nalozyc na od 30 min do godziny, tez pod czepek

Re: wypadanie włosów

#13
....ciag dalszy.......Powiedzial ze na 200% jest pewny ze mi to pomoze, ja tak szczerze nie wierzylam no ale postatnowilam sprobowac. Wczesniej zanim to nalozylam to od 2 tyg stosowalam szampon na wypadanie seboradin. zrobilam mieszanke, postala w sloiku jeden dzien i potem nalozylam tak jak mowil, po czym umylam glowe ale tym szamponem bo mydla szarego nie mialam. Po tym szamponie ciezko rozczesac wlosy wiec nalozylam odzywke z pantina i splokalam ją. No i czekam na efekty.... minol tydzien zrobilam kuracje znowu i sama nie potrafilam w to uwierzyc! po drugiej kuracji wlosy mi nie wyszly... przy myciu wypadly moze dwa a przy czesaniu po myciu zero! bylam w szoku, od 8 lat nie mialam takiej sytuacji zeby wlosy trzymaly mi sie glowy! czeslalam je ciagle glaskalam ciaglam bo nie moglam uwierzyc ze sie trzymaja. Minil juz miesiac i włosy sie trzymią jestem szczesliwa bo naprawde moj problem byl bardzo wielki, to nie bylo normalne wypadanie do 100wl dziennie, wiem cos o tym bo jestem fryzjerka. dziewczyny polecam to co napisalam prosze sprobujcie! na bok wszystkie sklepowe szampony. Wodka i cebula to zloty srodek!aha i dodam ze ta mieszanka powinna wystarczyc na kilka razy , a potem z drugiej polowy cwiartki mozna zrobic tak samo koleją. I myjcie albo szarym mydlem albo tym szamponem seboradin. Ja juz ta kuracje bede stosowac zawsze, wole dmuchac na zimne i nie pozwole zeby ten problem do mnie wrocil, za dlugo sie z tym meczylam, a cebula jak kazdy wie ma dobre dzialanie na wszystko wiec nie zaszkodzi nawet jej nadmiar, a alkohol jest dodawany i tak do tych wszystkich preparatow na wypadanie ktore są w aptece!. Dodam jeszcze ze po jajku i olejku rycynowym moje wlosy są gladsze i lsnią. polecam jeszcze raz!!! sprobujecie i piszcie opinie. pozdrawiam serdecznie Monika y.....

Re: wypadanie włosów

#16
monic840628, mam jeszcze do Ciebie prośbę, napisz czy Twoje włosy odrastają i robią się gęstsze? MI włosy wypadały od kilku miesięcy, nie robiłam żadnych badań tylko sama zakupiłam h-pantenton i przez 3 m-ce brałam po 4 tabletki dziennie (wyczytałam o nim na forum, dziewczyny pisały że rewelacja) teraz biorę co dwa dni po 2 tabletki. w lipcu 2009r, urodziłam drugie dziecko, ze szpitala wyszłam z anemią (wskaź, 9,2, norma 11,00) której w sumie nie leczyłam, po 6 m-c po porodzie chciałam schudnąć i zarzuciłam sobie dietę 1000 kal. dziennie (potem wyczytałam, że taka dieta wyniszcza organizm bo organizm potrzebuje min. 1600 żeby normalnie funkcjonować) i tak do dziś nie wiem co było przyczyną wypadania moich włosów. przy tym wszytstki mam jeszcze trochę stresu, bo mąż jeździ po europie a ja jestem sama z dziećmi w domu, więc przyczyn u mnie może być kilka. no ale brałam te tabletki. na początku włosy wypadały jak oszalałe po ok 250-300 dziennie :( po pierwszym miesiącu łykania tabletek zauważyłam odrosty koło czoła (NA ZAKOLACH) ale nadal leciały z głowy. potem znów zobaczyłam odrosty wśród wszystkich włosów, na całej głowie ale i tak leciały. po 3 m-cach odstawiłam 4 tabl. dziennie i włosy nagle zaczęły mnie wypadać. przerzadzenia miałam na całej głowie. w świetle dziennym widać skórę głowy ale rosną nowe więc już tak się nie martwię choć przyznam się że kusi mnie zrobić właśnie taką miksturę jak monic840628. Wyczytałam też w necie, że tego typu tabletki wypychają szybko obumarłe włosy i szybko rozwijają nowe cebulki włosa dlatego przy braniu tego typu tabletek włosy lecą jeszcze bardziej bo jest ten proces przyśpieszony. mam nadzieję, że u mnie to się już pomału kończy ale prawdopodobnie zrobię sobie kurację z cebuli i wódki. tylko jak długo robić taką kurację?> Aż się skończy cała porcja przygotowana z 2 dużych cebul i połowy ćwiartki wódki? czy wskazane jest zrobienie następnej mikstury? Bardzo się cieszę, że tu wpadłam i przeczytałam to forum :-) I Monic840628 jak tylko to wypróbuję to tu wrócę żeby potwierdzić twoje doświadczenie, żeby inni też spróbowali!!!! pozdrawiam

Re: wypadanie włosów

#17
Cześć wszystkim!
Od ponad roku mam system na głowie metoda second hair !! Robiłam we Wrocławiu, na początku troszkę się obawiałam czy na pewno będę się dobrze czuła w nieswoich włosach,jednak po założeniu i fachowej pomocy specjalisty(mogłam wybrać kolor włosów bazę,rodzaj włosa),nikt niczego mi nie narzucał.Mogę śmiało wszystkim powiedzieć,że czuję się świetnie, nie mam żadnych negatywnych odczuć.Nareszcie mogę pokazać się na ulicy bez żadnego skrępowania.

Re: wypadanie włosów

#19
ja rudi tez bylem w Bielsku w tej firmie o ktorej rozmawiacie,ja nowicjusz wiec nie mialem pojecia jak to faktycznie wyglada,to mocowanie i fryzury . Teraz mam o czym myslec,bo sie lamie czy sobie takiej fryzury nie zapodac.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron