wypadanie włosów

#1
Cześć wszystkim
Od jakiegoś czasu wypadają mi włosy, byłam u lekarza ale mnie zbył. Powiedział, żeby mu nie zawracać głowy problemami których nie ma. Na moje pytanie czemu mi włosy wypadają, powiedział że wszystkim wypadają, a ja jestem przewrażliwiona. Poczułam się okropnie, bo mi te włosy naprawdę wypadają. Nie miałam nigdy problemów z włosami, ani ze skórą głowy. Może mi ktoś podpowie od czego te włosy lecą, do lekarza jakoś straciłam serce.
Pozdrawiam

Re: wypadanie włosów

#2
Cześć, ale trafiłaś na konowała. Lekarze generalnie lekceważą wypadanie włosów, ale ten twój to jakiś popapraniec. Popytaj się wśród znajomych, przyjaciół o jakiegoś dobrego dermatologa. Nie musisz mówić, że to dla ciebie, nie muszą wiedzieć. A z lekarzem lepiej się spotkać, bo powodów dla których włosy wypadają jest całe mnóstwo, np. stres, leki, zatrucie metalami ciężkimi, zaburzenia metabolizmu, zaburzenia hormonalne, palenie papierosów, po porodzie też wypadają. Jak widzisz jest tego trochę. Popytaj o tego lekarza, a jak nie będzie mógł ( albo chciał) ci pomóc, to idź do następnego. Nie poddawaj się, im szybciej znajdziesz przyczynę, tym szybciej zaczniesz leczenie i uratujesz więcej włosów. Trzymam kciuki.
Powodzenia :)

Re: wypadanie włosów

#3
Mam 19 lat . Od kilku lat moje włosy wypadają i są coraz bardziej suche. Mam rzadkie włosy, byłam u dermatologa który powiedział że mam martwe włosy. Czy wie ktoś coś na ten temat?? Bardzo bym prosiła o odpowiedz, ponieważ słyszałam od fryzjerki że takich włosów nie da się odratować. pomóżcie....

Re: wypadanie włosów

#4
witajcie! muj problem polega na tym ze wlosy wypadają mi mimo tego że myje je codziennie szamponami odżywczymi i nakladam na nie maseczki myje je szamponem NERIL po czym spłukuje i myje szamponem shauma regeneracja , pomimo tego ze tak robie i biore tabletki przeciw wypadaniu wlosow ,one jednak wypadaja. rada którą dostałam od znajpmych to> zmień szampon i tabletki . jednak moim zdaniem to dzieki tabletkom one mogą tez wypadać jednak sama niewiem co robic dlatego napisałam do was.

Re: wypadanie włosów

#5
hej pampi
ja do niedawna też się martwiłam swoimi wypadającymi włosami, stosowałam różne metody: tabletki, wcierałam różne specyfiki, i nic. Ale 2 miesiące temu kupiłam sobie szampon i serum, spela sie nazywa, i włosy mi przestały wypadac i rosną nowe. Ja mam krótką fryzurę,(jak mi zaczeły wypadac, to ja skróciłam) i widać, jak pieknie odrastają. Są gęściejsze, nie wypadaja, wzmocniły się ogólnie. Co prawda, na początku mnie cena trochę zraziła, ale sprzedawczyni mi powiedziała, że tego się po 3-4 krople używa i na długo starcza. Miała racje. Ja stosuje 2 miesiące i zużyłam dopiero połowę. Warto zainwestować, polecam.

Re: wypadanie włosów

#6
Witam,

Zauważyłam, że szukacie Państwo sposobu w walce z wypadającymi włosami.

Reprezentuję Klinikę Przeszczepiania Włosów i chciałam Państwa zainteresować naprawdę skuteczną metodą, która gwarantuje, że włosy pozostaną na głowie już na zawsze



Oto kilka informacji na temat transplantacji włosów:

Przeszczepianie włosów polega na przenoszeniu zdrowych cebulek włosów, pobranych najczęściej z tyłu głowy, w miejsca łysiejące. Do przeszczepu pobiera się włosy niezagrożone wypadaniem, dzięki temu w nowym miejscu pozostaną do końca życia. Efekt widoczny jest już po trzech miesiącach, bo tyle trwa powrót aktywności przeszczepionych mieszków włosowych. Po roku od zabiegu włosy osiągną długość ok. 9 – 12 cm. Sam zabieg nie jest bolesny, gdyż odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Tego typu operacje są całkowicie bezpieczne i rekomendowane praktycznie wszystkim osobom, a także tym które utraciły włosy w wyniku poparzenia lub częściowej utraty włosów po naświetlaniu.

Pierwszym etapem takiego zabiegu jest konsultacja. W przypadku Kliniki Przeszczepiania Włosów pierwsza, wstępna konsultacja może odbyć się nawet przez Internet. Wystarczy przesłać zdjęcie głowy z mokrymi i zaczesanymi do tyłu włosami. Na tej podstawie specjalista określi, jaki jest stan owłosienia i czy aktualna ilość posiadanych włosów kwalifikuje się do przeszczepu ich w miejsca łysiejące. Następnie umówieni zostaniecie Państwo na wizytę w Klinice, gdzie specjalista przeprowadzi dokładny wywiad lekarski i zaplanuje przeczep.

Więcej informacji na temat zabiegu i jego kosztów na stronie: spam.spam



Zapraszam na konsultacje.

Re: wypadanie włosów

#7
Ten Twój lekarz jest wyjątkowo pomocny.. Ehh, u mnie mam podobnego, tez nic mi nie pomógł kiedy byłem w potrzebie :)

Uuu, nie słyszałem jeszcze o "martwych włosach" ale myśle, że to pewnie coś z ich porostem.. Może nie rosną Ci tak jak trzeba, brak im jakiejś tam witaminy.. musisz poszukać jakiegoś dobrego dermatologa, bo samo stwierdzenie mnie przeraża..

I jeszcze jedno : nie polecam myć włosów codziennie kilkoma szamponami.. osobiście uważam, że to może je osłabić, aniżeli wzmocnić..



Każdy kiedyś będzie łysy... plackowate jest najlepsze?v
Ostatnio zmieniony 21 lutego 2010, 17:27 przez lukaszq369, łącznie zmieniany 1 raz.

Re: wypadanie włosów

#8
Jestem chłopakiem ,mam 17 lat. Problem łysienia występuje u mnie ponad rok , ok 15 miesięcy . Zaczęło sie od ubytku wielkości pięcio groszówki , dzis jestem w ok 60 % łysy . Problem jest dosyc rozległy , placki się połączyły i jest to łysienie rozległe , wypadły mi wszystkie z tyłu głowy oraz lewym nad uszem . Stosowałem elocom, loxon , silice , maść robioną, obecnie pantovigar n (sprowadzony z niemiec ), bioenergoterapia. Jako że jestem młodym człowiekiem jest to dla mnie dość nieprzyjemny problem , ale staram się z nim żyć. na 18 listopada jestem umówiony u profesor Brzezińskiej - Wcisło , podobno to najlepszy lekarz dermatolog na śląsku ,a być może i w Polsce . Jakie leki wy stosowaliście, które pomogły ?

Re: wypadanie włosów

#9
Mam wiecej lat,odpuscilem juz dermatologow.Nosze uzupelnienie ktore kleje na plastry i jestem juz wyluzowany.Stres czy cos zadziala czy jakies now leki wlaczyc mam za soba.Ale moje braki wlosow maja wieksza powierzchnie caly czubek glowy, dlatego taka decyzja
Mozesz sie umowic wstepnie tylko na rozmowe konsultacyjna na temat second hair, niezobowiazujaca a cos sie wiecej dowiesz jak to by wygladalo ze strony kosmetycznej a nie leczniczej dermatologicznej.Pokonanie strsu to czasem najwiekszy problem w tym wszystkim.
j.

Re: wypadanie włosów

#10
w Bielsku białej ,czyli nie daleko mnie jest jedna z najlepszych klinik dermatologicznych w Europie , handsome man, może znasz. Uzupełnienie mojego ubutyku,czyli cały tył głowy 100 % lewej połowy głowy pewnie kosztowało by z 10 000 zł . Dzwoniłem tam i powiedzieli mi ,że mam spróbowac wszystkich metod medycznych.Ty ile płaciłes za zabieg ?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości

cron