mieszki włosowe

#1
Cześć wszystkim. Czy ktoś się może orientuje co się dzieje z mieszkami włosowymi w aa jak się nie używa żadnych leków? Czy one obumierają , czy może dać im od leków odpocząć? Bo są różne zdania, i już sama nie wiem. :?:

Re: mieszki włosowe

#2
Cześć, jeśli chodzi o aa to nie wiadomo jakie są przyczyny jej występowania, przyjęto że jest to choroba immunologiczna atakująca mieszki włosowe. Włosy są tak krótkie i słabe, że nie wyrastają nad powierzchnię skóry. Mieszki znajdują się jakby w stanie hibernacji, są wciąż żywe i zdolne do wytwarzania włosów, ale potrzebuje odpowiednich bodźców. Jak dotąd nie ma skutecznej metody na wyleczenie aa, ani sprawdzonej metody na jej zahamowanie. U wielu osób przerwanie leczenia powoduje nawrót łysienia plackowatego. U niektórych leczenie powoduje krótką poprawę, a inni mają szczęście całkiem wyzdrowieć. Włosy mogą odrosnąć, lub nie, bez względu na stosowaną terapię. A czy przerwać leczenie to się mocno zastanów, i lepiej pogadaj z lekarzem.

Re: mieszki włosowe

#3
CZESC
Mieszki normalnie nie obumieraja ,chyba ze cos zaczyna szwankowac.Wtedy trzeba im pomoc - odzywic wewnetrznie czyli uzupelnic w diecie brakujace skladniki jak np.bylo odchudzanie czy zmiana trybu odzywiania,czy choroba.Ale tez zewnetrznie warto o nie dbac - uzywac sprawdzonych firmowych kosmetykow,nie obciazac zbytnio zabiegami fryzjerskimi.
Jesli juz sa problemy to polecam francuskie kosmetyki spela ,one regeneruja cebulki i mieszki. Jak sie spele stosuje to od razu wyjdzie czy zyja i sa tylko oslabione,czy jest gorzej i cebulki obumarly.
Warto serum cierpliwie wcierac az do skonczzenia porcji w butelce,bo po uplywie tego okresu mozna juz stwierdzic czy wlosy zaczynaja odrastac,czujemy to nawet przez skore,kujace ,odrastajace wloski.

Re: mieszki włosowe

#4
hej, mieszki żyją tylko rosnąć im się nie chce. Ale jak masz jakąś kurację od lekarza przepisaną to lepiej ją skończyć, a potem zainwestować w jakiś dobry szampon, ja na przykład używam SPELA707, to jest szampon i serum, i na mnie działa super, włosy mi zaczęły rosnąć.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości

cron