Re: Peruka

#11
Nie jest to trudne , musisz sie przełamac i odwiedzic sklep z perukami , ale z medycznymi perukami . Popytaj poogladaj , zobacz naturalne , zobacz syntetyczne .Podpowiem , ze sa peruki nawet w bardzo małych rozmiarach jak i w duzych . Zacznij od wizyty . Powodzenia

Re: Peruka

#13
Malwina pisze:Cześć,
mam 18 lat i od dziecka mam problem z włosami. Mianowicie są bardzo rzadkie i wypadają, próbowałam już leczenia hormonalnego, zastrzyków i nic. Od 3 lat noszę peruki, ponieważ najzwyczajniej w świecie śmiali się ze mnie, ale jest to dla mnie bardzo niewygodnie, ponieważ miałam już nawet sytuację, że peruka spadła mi w szkole... jakie są jeszcze metody, żeby to było trochę bardziej komfortowe i żebym nie musiała się martwić, że peruka zaraz mi spadnie ? nie wliczając spinek, bo nawet nie ma ich do czego przyczepić :| i oczywiście ile to mniej więcej kosztuje, na prawdę bardzo mi zależy na czyjejś opinii...


Witam serdecznie,

Można wykonać też mikropigmentację skóry głowy (efekt ogolonej głowy) wszelkie informację są na stronie spam.spam

Pozdrawiam Stefan

Re: Peruka

#16
Czesc
Jestem facetem ale tez mialem problem z wlosami tzn.( z lysinka jak braciszek) .nie moglem sie zaokceptowac ale umowilem sie na spotkanie z fachowcem i zdecydowaem sie na system. nie wyobrazam sobie juz funkcjonowania bez. moje samopoczucie jest rewelacyjne.nie jest to peruka calosciowa ,ale wiadomo kazdy ma inne potrzeby.
Slawek

Re: Peruka

#17
no dokładnie, czy peruka czy tupecik- dla każdego coś dobrego:) a technika tak dziś się rozwinęła, że rzeczywiście nie widać różnicy miedzy peruką (czy tym tupetem) a normalna fryzurką:)

Re: Peruka

#18
Hej, pisałam już gdzieś na innym wątku o tym ale mam nadzieje ze to nie problem jak zapytam i tu. Moja mama ma strasznie przerzedzone włosy i szukamy jakiegoś sposobu maskowania tego. Na czym polegają te tupety, jak się je mocuje? Chodzi o to, że mama ma włosy na całej głowie aczkolwiek bardzo rzadkie i takie mocowanie na plastrach jak gdzieś już tutaj ktoś pisał raczej nie wchodziłoby w grę. Da się je inaczej montować? No i jak z nocą- zdejmuje się je czy jak założymy to już np. na tydzień?

Re: Peruka

#19
Mocowanie na klipsach (takie małe grzebyki) jest dla tych co mają włosy .Dopinasz tymi klipsami do włsnych i oczywiście , że zdejmujesz na noc - jest to plus bo nie obciążasz włosów cały czas.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron