wypadanie włosów.;(.stawianie na zel

#1
Mam 16 lat..i mam poważny problem z moimi włosami...od paru miesięcy zaczynają mi WYPADAĆ!! ;( przez 2 lata codziennie używałem żelu lub gumy i czasami suszarki:( przez 1,5 roku było wszystko ok. teraz już przez 3-4 miesiace wypadują z cebulkami:( ...zrobiły się ome bardzo cienkie jasniejsze i wypadują..gdy włosy są mokre..spam wyrażnie widać czaszkę;(..nie wiem co mam robić myje je codziennie a to nic nie pomaga..jestem już zdesperowany:( boję się że pewnego dnia obudzę się całkiem łysy.....proszę o Pomoc

PS...mam jeszcze jedno pytanie..słyszałem że do 100 włosów dziennie wypada? ale czy razem z cebulką? czy chodzi o łamanie się?;(

Re: wypadanie włosów.;(.stawianie na zel

#3
Może masz coś z dietą nie tak? Idź na analizę pierwiastkową włosów i sprawdź. Ewentualnie jak nie masz kasy to samemu popatrz co jesz i ile jesz, później oceń ile powinieneś jeść składników odżywczych i witamin. Potem tylko korekty w diecie i może coś zdziałasz, wiadomo, że nie zastąpi to badania ale zawsze to coś.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron