Loxon5% + Alpicort E

#1
Cześć,
Byłam dzis u dermatologa w sprawie nadmiernego wypadania wlosow...zawsze mi wypadaly, ostatnio jednak jest jakas masakra...nie dosc ze wlosy z gory mam ok 1/5 dl tych co sa z tylu bo tak mi sie lamia to jeszcze wypadaja mi z cebulkami, rano cala poduszka we wlosach...jak wplatuje palce we wlosy to nieprzerwanie wychodza;( jestem zalamana..u mnie przyczyna sa hormony....lekarz przepisal mi Loxon 5% i alpicorte E( 1 rano uzywac, drugi wieczorem)...no i poczytalam strasznie duzo na temat tych leku w necie..jestem przerazona stosowaniem nich i nie wiem co robic..jak sobie pomysle ze jeszcze bardziej mi beda wypadac to za kilka dni bede lysa:(poza tym 100zl co miesiac i codzienne wcierania do konca zycia sa okropne i kasowo i czasowo...:(
Czy mam od razu kupic te 2 leki??myslalam by najpierw uzyc Alpicorte bo wydaje mi sie ze ma wieksza ilosc zwolennikow i tak duzo os na niego nie narzeka jak na Loxon..sama nie wiem:(co moglibyscie doradzic??ktos stosowal na raz te 2 leki??

Re: Loxon5% + Alpicort E

#2
no hej, ja uzywałem loxona, ale samego, ale mi po nim włosy dalej leciały, ja bym jednak spróbował tego co ci lekarz przepisał bo to kazdy przecież inaczej reaguje. a jak nie pomoże to dopiero moze odstaw, ale juz bedziesz widzieć czy na ciebie działa.

Re: Loxon5% + Alpicort E

#3
heh no wlasnie..jak nie sprobuje to sie nie przekonam i pozniej bede mialala wyrzuty jak nie przekonam sie na wlasnych wlosach..trudno, co ma byc to bedzie...mam nadzieje ze nie bedzie gorzej, w sumie juz chyba gorzej byc nie moze;/heh...
a ten Loxon to wsmarowywuje sie na umyte wlosy?mokre,suche??dlugo trzeba wklepywac w skore??

Re: Loxon5% + Alpicort E

#4
wszystko masz dokładnie opisane na ulotce, ja wcierałem w suche włosy rano i wieczorem. Nie mozesz mysleć że bedzie gorzej bo każdy 1 włosek który ci wypadnie to będzie dla ciebie klęska, dobrze będzie, zobaczysz. Trzymaj się.

Re: Loxon5% + Alpicort E

#5
Stosuje juz te dwa srodki 5 tydzien..zauwazylam ze leca mi wlosy jeszcze bardziej a na glowie jest coraz mniej wlosow:( Czy to tak ma byc podczas stosowania tych lekow??czy to ustapi??czy to jest linienie ktore podobno wystepuje, musi wystapic podczas wcierania??
Nie wiem czy mam dalej je uzywac i czekac az:
-wypadanie ustapi
-az wylysieje bo nie ustapi
:(((((((((

Re: Loxon5% + Alpicort E

#7
Strasznie mnie zmartwilo to lnienie i dlatego postanowilam odłozyc te wcierki po 5,5 tyg stosowania..prawie juz bylam lysa;/ Odlozylam je i szok: wypada mi teraz 5 wlosow dziennie...ciekawa jestem na jak dlugo to sie utrzyma i czy to efekt tych wcierek czy czegos innego...chcialabym aby wloski szybciej mi zaczely rosnac, te co wypadly bo porobily mi sie na glowie przerzadzenia..jest na to jakis sposob??

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron