depresja?

#1
Witam mam nastepujący problem. zauwazylem ze w nadmiarze wypadaja mi włosy z całego ciała.
4 miesiące temu zaczalem podejrzewac u siebie zarażenie hivem, ponieważ naczytalem sie róznych objawów które u mnie sie sprawdzaly. Co znalazlem w internecie to widzialem u siebie. odczekalem 3 miesiące i zrobilem test szybki na hiv ktory był negatywny oraz badania serologiczne. hiv, kiła, zapalenia wątroby wszystko negatywne. troche mnie to uspokoiło. ale przez te 3 miesiące żyłem w takim stresie że ciezko to opisac, po prostu staralem sie pogodzic z tym ze jestem chory. z natury jestem nerwowy. wyczytalem ze wypadanie włosów jest objawem kiły, ale nie mialem zadnych objawów zewnętrznych, owrzodzeń itp. nie wiem czym to jest spowodowane. mozliwe ze nabawiwlem sie przez ten nerwicy i to jest powod wypadania włosow? zauwazylem ze mam mniej brwi, na głowie tez mialem keidys gęściejsze włosy.
prosze o porady gdzie mam sie zgłosic z tym problemem.

Re: depresja?

#2
Czesc Maciek
Na pewno masz ciezkie dni i taki wielki stres co cie trzyma pare juz miesiecy bardzo zle wplywa na stan wlosow i skory.proponuje Ci wizyte u dermatologa - cos przepisze leczacego stan skory i wlosow ,ale powiedz mu o zlym stanie psychicznym zeby sie zastanowil nad przyczyna twoich problemow. Moze da Ci rowniez skierowanie do psychologa bo stwierdzi ze nie tylko leczenie dermatologiczne wystarczy ale wazna bedzie poprawa twojego samopoczucia .
Odezwij sie jak juz bedziesz po rozmowie z lekarzem.
Pozdrawiam

Re: depresja?

#3
Maciek chlopie wez sie w garsc , ja juz dawno mam zakola do polowy glowy i sie nie przejmuje wszyscy mi mowia ze super wygladam a jeszcze nie mam 30. Po prostu trzeba to przyjac na klate , jak wiesz ze napewno jestes zdrowy to sie uspokoj i zyj normalnie.Moze dla twojego spokoju podejdz do swojego lekarza da ci cos na poprawe nastroju i lepszy sen .

Re: depresja?

#4
Hej
lekarz nie zaszkodzi , ale sprobuj posypki toppik , jest rewelacyjna , posypujesz przerzedzone wlosy i nic nie widac.
wydasz pare zlotych a sobie poprawisz fryzyre od reki

Re: depresja?

#5
Do Macka
Wlasnie pisalam o moim strasznym spotkaniu ze stresem dziewczynom - poczytaj,nie bede sie powtarzac,
Wazne jedynie to i powtorze - stres trzeba przekuc w sukces , bo nas niszczy - to prawda.

Re: depresja?

#6
Zgadzam siez powyzszymi opiniami. Wypadanie włosów oraz inne objawy spowodowane były tylko i wyłącznie stresem,to on jest motorem napędowym i ma bardzo silny wpływ na nasz organizm. Musisz odpocząć,moze gdzies wyjechac aby nabrać dystnsu? Uwierz mi ze to naparwde pomaga. Dobrze byłoby udac się takze do drmatologa.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

cron