Re: Łysienie prawdopodobnie androgenne

#14
Lysienie androgenne raczej dotyczy wieku juz dojrzalego.Ale jak widac reguly nie ma .Podpowiedzi dla tych dojrzalych -
pięćdziesiątce wciąż dbamy o skórę głowy - jej nawilżenie i odświeżenie ma ogromne znaczenie dla kondycji naszych włosów. Włosy u dojrzałych kobiet są bardziej kruche i łamliwe niż jeszcze kilkanaście lat wcześniej, dlatego należy je wzmacniać i poddawać regularnej pielęgnacji.

Pamiętajcie o tym także wybierając się do fryzjera na koloryzację. Silnie kryjące farby, które radzą sobie z siwymi włosami, wcale nie muszą być szkodliwe dla włosów. Poproście o dobranie takiego produktu, który nie uszkodzi wrażliwych, podatnych na uszkodzenia kosmyków.

Re: Łysienie prawdopodobnie androgenne

#16
mnie też niestety dopadł problem łysienia prawdopodobnie androgennego, znacie może jakieś metody zapobiegania gubieniu włosów? Cały czas zastanawiam się na zrobieniu zabiegu komórkami macierzystymi, pobieranymi od pacjenta. Mój kumpel robił go w warszawskiej Medycynie Młodości, był bardzo zadowolony z profesjonalizmu lekarzy pracujących w klinice, a do tego efekty u niego są świetne o to po jednym zabiegu. Robił ktoś jeszcze taki zabieg?

Re: Łysienie prawdopodobnie androgenne

#18
Żeby przeciwdziałać łysieniu trzeba wydać troszkę kasy, nie oszukujmy się. Ja wydałem na różne specyfiki 2 tyś zł i nic,leciały nadal. Nareszcie znalazłem optymalne dla mnie rozwiązanie. Grzebień laserowy, efekty nie bagatelne na plus. wydatek prawie taki sam jak przez ten czas wydawałem na różne specyfiki. Poniżej podaję linki:
spam://spam/CR3fJCat
spam://spam/okmTBaVu
spam://spam/3OE4wMLw
spam://spam/fhwsokGx
spam://spam/I1fgh8By
W linkach znajdują się efekty tego specyfiku jak i możliwości bezpośredniego zakupu. Moje foto przed i po na piriv spam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości

cron