Re: Łysienie prawdopodobnie androgenne

#31
no oczywiście i nie ma ze dermatolog przepisuje tylko leki. Ja jestem jej wdzięczna że dobrze pokierowała moje leczenie i udało sie jej wyprowadzić moje włosy z letargu. Czuje sie o wiele lepiej tylko zła jestem że tak poźno do niej trafiłam bo juz nie wydawałabym tyle kasy na niepotrzebne i nieefektywne leczenie. Teraz za niewielkie pieniadze mam w koncu swoje dawne włosy.

Re: Łysienie prawdopodobnie androgenne

#36
"Łysienie androgeniczne to utrata włosów spowodowana podwyższonym poziomem pochodnej testosteronu (DHT), która atakuje mieszki włosowe. Skutecznym rozwiązaniem mogą się okazać substancje takie jak minoxidil oraz fina steryd. Innym rozwiązaniem jest poddanie się mezoterapii mikroigłowej. Mezoterapia polega na podskórnej iniekcji aktywnych substancji stymulujących mieszki włosowe. Kurację można wspomagać za pomocą dermarollera, czyli specjalnego wałka wyposażonego w małe igiełki. Taki masaż poprawi mikrokrążenie skóry głowy i dotleni cebulki włosowe. Typ łysienia diagnozuje się za pomocą badania skóry głowy." - cytat za "Zbyt piękni by łysieć"

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

cron