Łysienie prawdopodobnie androgenne

#1
Witam. Otóż mam problem.. Mam dopiero 17 lat i mam pół długie włosy, które zapuściłem jakieś 4 lata temu i na dzień dzisiejszy jestem w 100% pewien, że wtedy miałem 2 razy więcej włosów. Moje czoło staje się co raz wyższe i robią mi się zakola oraz kiedy zaczeszę włosy do tyłu to widac na bokach miejsca w których włosy się mocno porzedziły. Czy są jakieś preparaty które zahamują to łysienie i które przywrócą mi moje włosy czy są tylko takie które dają efekt gęstszych włosów?
Pomocy!

Re: Łysienie prawdopodobnie androgenne

#3
Czesc
Ty masz 17 lat i jestes facetem wiec teoretycznie jest Ci latwiej z tym problemem zyc, ale to teoria.wiem jak jest ciezko tuszowac te przeswity.Uzywam gdzies od roku pogrubiacz wlosow z serii toppik.czytalam w necie o roznych preparatach i droga prob ten mi pasuje.Dla mnie jest swietny, po uzyciu wlosy faktycznie sa bardziej puszyste i jest ich wiecej, zuzylam juz klika butelek co samo mowi ze sie sprawdza .sprobuj.

Re: Łysienie prawdopodobnie androgenne

#5
Hej
Fajnie ze ktos napisal o pogrubiaczu wlosow z toppika,sama sie zastanawialam zeby go kupic i wyprobowac ,teraz juz wiem ze ktos go uzywa i chwali wiec daje efekty.
Uzywam toppika szamponu i balsamu ,zeby moje wlosy byly grubsze, bo mam cienkie swoje z natury ,wiec sobie pomagam takimi nowymi kosmetykami.

Re: Łysienie prawdopodobnie androgenne

#10
Nie zrób mojego błędu i idź do dermatologa raz dwa! ja poszedłem stanowczo za późno, ale dobrze zrobiłem, bo przynajmniej się LECZĘ.Mam 34 lata, masę kasy włożyłem w różne mikstury.Są DWA leki na tę przypadłość - jednym jest finasteryd, drugim minoksidil.99 procent łysiejących facetów łysieje przez geny, i nie sądzę byś był tu wyjątkiem.Dermatolog najpewniej zapisze Ci propecię, która jest obrzydliwie droga, pytaj zatem od razu o tańsze odpowiedniki, kłopot tylko polega na tym że będziesz musiał dzielic tabletkę, bo propecia zawiera 1mg finy, a inne leki 4-5mg na tabletkę.do tego dobry szampon, najlepiej nizoral, bo skóra głowy musi być zdrowa, by w ogóle mówić o leczeniu.Sam minoksidil nie pomoże, Musisz brać lek, który powstrzyma procesy hormonalne, a finasteryd od tego właśnie jest.Im wcześniej zadziałasz, tym lepiej, wiem jak napsuć krwi potrafi łysienie typu męskiego, a w tak młodym wieku, o matko. Nie załamuj się jednak, i na drzewo odsyłaj tych, co rozkładają ręce mówiąc, że facet musi łysieć.Musi to na Rusi...

pozdrawiam

Michał

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

cron