Re: klonowanie włosów

#2
cześć, z tego co udało mi sie do tej pory znaleźć w necie, to badania nad klonowaniem włosów trwają i nikt na razie się konkretnie nie wypowiada. Genu szukają odpowiadającego za wypadanie włosów. ale coś myślę, że ja się na to już nie załapie. Trzeba będzie szukać jakiejś innej sprytnej metody. Jak Ty wpadniesz na coś nowego to daj znać, będę wdzięczny. I przy okazji super sylwka życzę.

Re: klonowanie włosów

#3
Witam ,
Ja nie znam odpowiedzi - dlatego pytam ? Czy to klonowanie to nie mrzonka ? Przeszczepy juz robia i jest bardzo trudno o rezultat.Szukam osob ,ktorym przeszczep sie udal i sa zadowolone ? Prosze ,jak ktos jest otwarty na pytania niech sie odezwie .
P.

Re: klonowanie włosów

#4
Ludzie z tego co wiem na 99 % w najblizszych 10 latach bedzie mozna odzyskac swoje naturalne wlosy (jakieby one normlanie nie byly) , firma follica inc wykupila juz patent na produkcje plynu , ktory dziala na komorki macierzyste !! klonowanie wlosow tez raczej na 100 % w najblzszej dekadzie bedzie dostepne ! Nie lamac sie bo mamy praktycznie 100 % szanse cieszenia sie jescze swoimi naturalnymi wlosami! Na wiase mowiac uwazajcie z dermatologami. Ja stracilem 50 % wlosow na calej glowie przez dermatologa....nawet nie mam stwierdzonego ( przez trichogram) lysienia meskiego tylko przez bledy w sztuce lekarskiej..spam jest dopiero pech takie zbiegi okolicznosci... normalnie mialbym swoje wlosy ehh :P, musimy poczekac

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości

cron