21 lat nagłe lysienie pomozcie proszę

#1
Witam, mam 21 lat od jakiegoś czasu naprawdę strasznie zaczęły mi wypadać włosy, powoli i stopniowo zaczęły mi się robić zakola robi mi się powoli rowniez goly placek na srodku głowy, a włosy są strasznie przerzedzone. Nie choruje, . Stosowalem czasem gume do włosów ale to chyba nie ma nic z tym wspólnego. Bardzo bym Was prosil o pomoc bo naprawdę załamuje się. Od 2 miesiecy stosuje szampon biotebal men i odzywke na właśnie lysienie ale nie widzę w zasadzie żadnej poprawy.
Czekam na Wasze rady

Re: 21 lat nagłe lysienie pomozcie proszę

#2
Cześć
Sam borykam się z takim problemem ale jak się okazało jest to u mnie sprawa genetyczna niestety mam tez kółeczko na głowie jak "braciszek". Po różnych konsultacjach zdecydowałem się na zrobienie uzupełnienia. I jak się okazało był to strzał w dziesiątkę .Polecam jeżeli u Ciebie okaże się to tez genetyczne i nie pomogą rożne kuracje.
Slawek

Re: 21 lat nagłe lysienie pomozcie proszę

#3
Też miałem ten sam problem.
Zaczęło się od zakoli, następnie przerzedzanie się włosów, aż w końcu zaczęły wypadać garściami.
Próbowałem już chyba wszystkiego, w tym mezoterapii jednak nic nie pomagało.
Stwierdziłem ze nie ma dla mnie ratunku i został mi tylko wyjazd do Turcji na przeszczep włosów
Ale wiadomo że przeszczep to kosztowna sprawa i nie każdego stać, wiec musiałem liczyć się z kredytem.
Gdy już miałem się umawiać, siostra mnie powstrzymała i powiedziała żebym jeszcze zaczekał i spróbował umówić się do jej Pani trycholog, i jak nie pomoże to wtedy umowie się na ten wyjazd. Zgodziłem się.
Na wizycie Pani Trycholog stwierdziła u mnie łysienie androgenowe, jednak nie powiedziała ze na to nie ma ratunku!
Przepisała mi leki które zaraz wymienie, w tym (finasteryd) którego mezczyzni tak bardzo sie boja, jednak tak naprawde nie ma czego.
Do końca nie wierzyłem w to że mi pomoże, przynajmniej w takim stopniu!
Jak się okazuje pomogło! Po miesiącu przestały mi wypadać kolejne włosy, a już po 3 miesiącu było widać ze cos się zaczyna dziać na tej głowie
Aktualnie jestem w 9 miesiącu kuracji, a efekty są niesamowite.
Każdy znajomy, rodzina czy nawet fryzjer w to niedowierzają, ze leki były w stanie zdziałać takie cuda!
Nawet mój fryzjer który ma podobny problem sięgnął po moja poradę i zaczął brać te same leki.
Moim zdaniem efekt jest nawet lepszy od przeszczepu włosów gdzie nie spodziewałem się, że nawet zakola będą w stanie mi zniknąć
Przy tych lekach włosy odrastają do 90%
Mam nadzieje że nie jednemu będę w stanie pomóc
Nie decydujcie się od razu na przeszczep! Dajcie sobie jeszcze jedną szanse!

Pierwszy z tych leków jest to Finapil który jest na receptę. Jest on kluczowym lekiem, dla mężczyzn z androgenowym łysieniem
Opakowanie posiada 28 tabletek
Dawkowanie ( 1 tabletka dziennie)
Cena opakowania to 30 zł

Następny z nich jest to Minovivax 5% który również jest na receptę
Jest to roztwór na miejsca w których znajdują sie ubytki, najlepiej całą góre głowy
Dawkowanie ( 2 razy dziennie, rano i wieczorem 3/4 spiknięcia i wsmarowanie)
Cena roztworu to około 60 zł jednak ten już starcza na 2/3 miesiące

Dodatkowo do tego wszystkiego biore sobie Kerabione Booster 30 tabletek który jest już bez recepty
Dawkowanie ( 1 tabletka dziennie)
Cena opakowania to od 40 do 50 zł

I ostatni z nich to również Kerabione Booster Oils. Jest to serum do włósów. Opakowanie starcza na 4/6 miesięcy
Dawkowanie ( co 3 dni robić wcierkę i najlepiej po pół godziny umyć włosy)
Cana od 55 do 70zł


Dodam jeszcze że tabletki i serum Kerabione biore dodatkowo dla szybszego i lepszego efektu
W razie pytań proszę pisać
Pozdrawiam :)

Re: 21 lat nagłe lysienie pomozcie proszę

#4
ŁYSIENIE PLACKOWATE

Cierpisz na łysienie plackowate⁉ Zgłoś się do nas na darmowe konsultacje w Katowicach z możliwością zakwalifikowania do badania klinicznego!

➡ jesteś w wieku od 18 do 65 roku życia
➡stwierdzono u Ciebie łysienie plackowate co najmniej 6 miesięcy temu z 50 % utratą włosów

Formularz kontaktowy: spam://spam/kontakt/formularz-zgloszeniowy/

Korzyści:


nieodpłatna profesjonalna opieka dermatologa;

bezpłatny dostęp do nowoczesnego leczenia;

wyleczenie, bądź złagodzenie objawów choroby;

Uczestnik regularnie pojawia się na wizytach oraz wykonuje badania laboratoryjne związane z ogólnym stanem zdrowia i badanym lekiem, a także dostaje bezpłatnie leki na schorzenie z którym się zmaga. Pacjent ma szansę, jako jeden z pierwszych, skorzystać z najnowocześniejszych metod leczenia. Jednocześnie w ten sposób zupełnie za darmo zyskuje szansę na całkowite wyleczenie swojej choroby pod okiem najlepszych specjalistów i korzystając z najnowocześniejszych technologii. Nasi specjaliści są w stałym kontakcie ze swoimi podopiecznymi.

Formularz kontaktowy: spam://spam/kontakt/formularz-zgloszeniowy/

TEL: 784 645 050, 600 937 136

Re: 21 lat nagłe lysienie pomozcie proszę

#5
ŁYSIENIE PLACKOWATE

Cierpisz na łysienie plackowate⁉ Zgłoś się do nas na darmowe konsultacje w Katowicach z możliwością zakwalifikowania do badania klinicznego!

➡ jesteś w wieku od 18 do 65 roku życia
➡stwierdzono u Ciebie łysienie plackowate co najmniej 6 miesięcy temu z 50 % utratą włosów

Formularz kontaktowy: spam://spam/kontakt/formularz-zgloszeniowy/

Korzyści:


nieodpłatna profesjonalna opieka dermatologa;

bezpłatny dostęp do nowoczesnego leczenia;

wyleczenie, bądź złagodzenie objawów choroby;

Uczestnik regularnie pojawia się na wizytach oraz wykonuje badania laboratoryjne związane z ogólnym stanem zdrowia i badanym lekiem, a także dostaje bezpłatnie leki na schorzenie z którym się zmaga. Pacjent ma szansę, jako jeden z pierwszych, skorzystać z najnowocześniejszych metod leczenia. Jednocześnie w ten sposób zupełnie za darmo zyskuje szansę na całkowite wyleczenie swojej choroby pod okiem najlepszych specjalistów i korzystając z najnowocześniejszych technologii. Nasi specjaliści są w stałym kontakcie ze swoimi podopiecznymi.

Formularz kontaktowy: spam://spam/kontakt/formularz-zgloszeniowy/

TEL: 784 645 050, 600 937 136
Cytuj RSolutions

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości

cron