Praca a łysienie

#1
Zauważył ktoś korelację między typem pracy albo godzinami pracy, np pracą zmianową albo środowiskiem pracy, klimatyzacją a łysieniem? Ja znalazłam coś takiego w sieci:

spam://youtu.be/gaJcpkd_NbI

Co o tym sądzicie?

Re: Praca a łysienie

#2
Sam wiesz , stres niszczy wszystko wiec dlaczego ma oszczedzac wlosy - stres + zanieczyszczenie srodowiska daje nam obciążenie .Ale zastanówmy się czy nie gorsza jest bezczynność . Geny nami rządzą ,tracimy włosy podobnie jak nasi rodzice .....

Re: Praca a łysienie

#3
[quote="jerzy2"]Sam wiesz , stres niszczy wszystko wiec dlaczego ma oszczedzac wlosy - stres + zanieczyszczenie srodowiska daje nam obciążenie .Ale zastanówmy się czy nie gorsza jest bezczynność . Geny nami rządzą ,tracimy włosy podobnie jak nasi rodzice .....[/quote]
Dobrze myślisz i brawo za taką odpowiedź

Re: Praca a łysienie

#4
Czesc
Zgadzam sie w 100% , że geny mają ogromny wpływ, sam coś mogę na ten temat powiedzieć borykam się z takim problemem . Ale warto pomyslec o jakis metodach na swoje problemy ,obojetnie czy są one spowodowane genetycznie , czy ze stersu , czy z problemami w pracy. Ja poprawiłem sobie samopoczucie decydując się na uzupełnienie .
Slawek

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

cron