kuracja... pomóżcie

#1
Krótko opiszę mój problem: mam 23 lata, łysieje już od dłuższego czasu. Jak na razie tylko z przodu, ale widzę doskonale że jest coraz gorzej, praktycznie to już z przodu nie mam włosów;/. Używam Dermeny w żelu codziennie po myciu głowy przed snem, od kilku miesięcy biorę też Penester 1/4 tabletki dziennie, również przed snem. Codziennie rano biorę tabletkę Vigoru i Magnezu Mg+B6 HASCO... Czy według was to dobra kuracja? Co byście zmienili? I co jeszcze byście doradzili mi zrobić? Z góry dzięki.

Re: kuracja... pomóżcie

#2
Czesc
ja juz teraz tylko maskuje.z powodzeniem uzywam toppik i od niedawna dolaczylem fulmore do wykonczenia fryzury.
mnie to satysfakcjonuje,nie mam jakiegos wielkiego ubytku ale i tak jest on widoczny ,dlatego te polepszacze wygladu stosuje.
Moge je polecic z czystym sumieniem ,na pewno nie zaszkodza a daja komfort poprawy od razu.

Re: kuracja... pomóżcie

#3
czesc
stosuje juz od dluzszego czasu , wlasciwie jak pojawily sie w Polsce kosmetyki z serii Toppek - szampon i balsam i dodatkowo ich serum pogrubiajace.dla moich wlosow sa one najlepsze , teraz nie testuje nic nowego tylko trzymam sie tych kosmetykow.
mozna smialo sprobowac

Re: kuracja... pomóżcie

#5
Jedną z przyczyn wypadania i osłabienia włosów może być negatywny wpływ środowiska zewnętrznego. Włosy stają się łamliwe i przesuszone.
Jeżeli mogę, to proponowałabym sprawdzenie właściwości produktu: Pokrzepol - płyn przeciwko wypadaniu włosów.Stworzony na bazie ziołowych substancji aktywnych płyn do włosów i skóry głowy przeznaczony jest do stosowania przy osłabionych i wypadających włosach. Preparat zawiera w swym składzie naturalne wyciągi roślinne m.in. skrzypu polnego, rozmarynu lekarskiego oraz pokrzywy.

Re: kuracja... pomóżcie

#6
zgadzam się z przedmówczynią! środowisko zewnętrzne ma wpływ na naszę włosy, nawet duży! ja stosuję kosmetyki Vitality’s i zauważyłam poprawę. Fajnie jest znaleźć coś co odpowiada akurat naszym włosom:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron