Re: Łysienie w bardzo młodym wieku - depresja (chłopak 24 lata )

#58
Tak jak napisałeś może to być sprawa genów niestety :/
wiadomo- najpierw lekarz i może jakieś tabletki, nie słyszałem o jakiś godnych polecenia,. No trzeba próbować najpierw uratować to co Ci zostało na głowie. Jednak jeśli chodzi o sztuczne uzupełnienie włosów tupecikiem..spam chyba nie jest to dobry pomysł z tego względu, że wygląda to bardzo sztucznie, a ty narzekasz na pewność siebie i taki tupecik Ci tylko zaszkodzi. Poza tym, bez obrazy, ale w Twoim wieku chyba nie chcesz wyglądać jak swój własny dziadek.. ;)
Słyszałem o czymś takim jak mikropigmentacja włosów, która daje efekt naturalnych cebulek włosów, Musiałbyś ogolić swoje,ale za to będziesz miał krótkie włosy,ale będą robić wrażenie jakbyś dopiero co wyszedł od fryzjera. Może warto żebyś zastanowił się nad taką opcją? ZObacz na czym to polega np. na spam, tam znajdziesz mnóstwo takich osób jak ty, właśnie po mikropigmentacji. Mam nadzieję, że to Cię w jakiś sposób ukierunkuje .
Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

cron