Szukam lekarza który przepisze mi anty-estrogen.

WItam. Jestem 30 letnim mężczyzną, który zmaga się z problemem wypadających włosów. Moja sytuacja nie jest jakaś tragiczna, ale obsesja i zdrowie psychiczne bardzo ucierpiały na tym, że włosy nie są już jak kiedyś. Brałem przez 3 miesiące finasteryd, i muszę powiedzieć, że włosy "ożyły" już w pierwszych tygodniach. Lek dal mi całkowity komfort psychiczny i dosłownie szczęście. Niestety brałem go tylko przez 3 miesiące ponieważ, efekty uboczne w sferze seksualnej się pojawiły. Poczytałem dość sporo na ten temat na zagranicznych forach i generalnie wszyscy są zgodni, że finasteryd sam w sobie blokując DHT nie prowadzi do zaburzenia libido i problemów z erekcją, ale raczej wzrost estrogenu w organizmie to powoduje a leki na obniżenie estrogenu likwidują ten problem.

Zatem stąd moje pytanie. Czy ktoś zna lekarza, który byłby skłonny przepisać finasteryd razem z anty-estrogenem? Poprzednio finasteryd zamówiłem online w Anglii, ponieważ tutaj lek nie jest na receptę. Anty-estrogen już tak.

Z góry dziękuje za informację. Zamiarzam też przed ponownym stosowaniem zrobić badania krwi.