25 lat i placki na głowie

Witam,
Mam na imie Krzysiek i od 5 lat na mojej głowie rozwijają się coraz większe place bez włosów.
Powiedzcie mi proszę czy preparaty takie jak np http://dopilar.pl/recenzje/profolan-dla-mezczyzn/ mogą coś zmienić czy szkoda marnować na to kasy?
Podobne tabletki w sieci mają super opinie ale czy to nie wyrzucanie pieniędzy w błoto?

Re: 25 lat i placki na głowie

Hej, problematyczny:) Jeśli nie czujesz się dobrze z tym co obecnie dzieje się na Twojej głowie działaj! Tabletki może i nie zaszkodzą, a może nawet pomogą- każdy, wydaje mi się, reaguje pozytywnie na inne środki... Stosowałeś coś bezpośrednio na skórę głowy? Na innych wątkach ludziki rozpisują się o systemach dla mężczyzn- może warto o tym pomyśleć na czas kuracji- tak żeby odszedł Ci przynajmniej stres związany z brakiem włosów. A u trychologa byłeś? Może problem jest banalny w rozwiązaniu tylko o tym nie wiesz:)

Re: 25 lat i placki na głowie

Czesc
Jestem duzo starszy od Ciebie ,ale wiem co to znaczy brak wlosow nawet tylko na czesci glowy .sa to trudne decyzjie czy stosowac tabletki czy wcierki pytasz o wydawanie pieniedzy w bloto, na takie srodki.powiem tak jednym pomaga innym niestety nie ,warto spotkac sie osoba ktora Ci pomoze w decyzji , naprawde warto .dobrze tu podpowiada Dorota umow sie na konsultacje z trychologiem.
Slawek