Re: second hair-co to jest?

#2
To dokladnie systemy zagęszczająca-uzupełnianiące włosów. Zamiast nic nie dających przeszczepów włosów możesz skorzystać z czegoś takiego. Takich klinik zajmujących się tym jest w polsce kilka. Poszukaj w necie a na pewno znajdziesz. Na świecie jest to bardzo modny sposób na łysienie :) dający bardzo dobre i naturalne efekty.

Re: second hair-co to jest?

#3
ja mam takie uzupełnienie od jakiegoś czasu i spokojnie mogę ci je polecić. To nie jest nic chirurgicznego ani inwazyjnego, na spotkaniu jak byłam z panem który się tym zajmuje to wszystko mi powiedział, zrobił dokładną miarę głowy, troche musiałam poczekać ale było warto. A teraz noszę system cały czas i nikt nie poznaje że to nie moje włosy. W necie mozesz znaleźć kilka adresów.

Re: second hair-co to jest?

#4
Pytanie mam do jakiegos fachowca -co lepsze dla faceta system z indyjskiego wlosa czy z naszego europejskiego/
Czytalem ,ze europejski jest miekki, a ja swoje to sztywne wlosy mialem , jezyk byl.wiec z ktorego potem bedzie mozna najlatwiej taka meska fryzure zrobic?

Re: second hair-co to jest?

#5
Nie fachowiec ale juz po przejsciach.Wg mnie dla faceta lepszy indyjski jak chcesz potem zrobic stylizacje na jeza krotszego lub dluzszego, bo fajniej to wyglada .troche zelu i jest taka wlasnie meska fryzura.Miekki wlos jest trudniejszy do uniesienia.
L.

Re: second hair-co to jest?

#7
Plastrow jest multum.Kazdy cos wybierze dla siebie.Sa mocne,srednie i slabe ,nawet sa bawelniane na delikatna skore.
zalezy czy chcesz second hair odklejac codziennie czy rzadziej . Na pewno jak kleisz to czujesz sie o wiele pewniej a o to chodzi. Poczytaj w necie.jakby pytania to w miare czasu cos pomoge
L.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron