SecondHair opinie

#1
Cześć Wszystkim

Jestem tu nowa i potrzebuję pomocy. Mam łysienie plackowate i już na tyle postąpiło ,że muszę coś z tym zrobić. Proszę opinię z waszej strony co do Secondhair. Niestety ja jeszcze nie zarabiam i to moja mama będzie zmuszona wydać kasę na mnie więc chciałabym prosić o prawdziwą opinię z plusami i minusami. Dziękuję :) Marta

Re: SecondHair opinie

#3
hej,ja równiez miałam obawy parę lat temu co do secondhair, ale umówiłam się na konsultacje i na wszystkie pytania, które sobie spisałam żeby nie zapomnieć, dokładnie mi odpowiedzieli. A umówienie się na spotkanie nie oznacza, ze od razu musisz zamówić system. Możesz się spokojnie zastanowić. Ja z systemu jestem bardzo zadowolona, nosze go dłuższy czas, i nikt nie poznaje że to nie moje włosy.

Re: SecondHair opinie

#4
U mnie sie sprawdza , ale kazdy ma inny problem i inaczej do tego podchodzi.Tez mialem duzo watpliwosci , nawet po rozmowie z fachowcem .Ale czas dzialal na niekorzysc dla moich wlosow i podjalem ryzyko i nie zaluje!!!!
Na pewno musisz sie na taka rozmowe wczesniej umowic i dopiero przemyslec.

Re: SecondHair opinie

#5
Witaj
Fachowa porada jest niezbedna , czasem okazuje sie ze mozna zastosowac gotowy produkt , przyzwyczaic sie i dopiero wtedy na pewniaka zamowic drogi system SH .Wtedy juz pewniej sie bedziesz czula .Ja oceniam bardzo pozytywnie wizyte.

Re: SecondHair opinie

#10
Ja też myśle podobnie taki system jest noszony przez mężczyzn i kobiety jak jest dobrze zrobiony to nie ma się czego obawiać. Zawsze na konsultacji mozna sie doradzić , a i zamowić odpowiednia gęstośc , wcale nie wygląda źle :D

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron