Re: SecondHair opinie

#11
Muszę Wam wszystkim powiedziec ze mam do czynienia z osobami ktore nosza system a właściwie 2 osoby i wierzcie mi że gdybym nie wiedziała ze coś takiego mają na głowie to w zyciu bym się nie domyśliła ze to nie prawdziwe. W wielkiej mierze zależy od wykonania systemu

Re: SecondHair opinie

#12
Coraz więcej ludzi nosi takie systemy......nawet nie zdajemy sobie sprawy, nie odrozni się od naturalnych włosów i o to nam chodzi . Zresztą są jeszcze inne fora na ten temat, jak poszukacie to znajdziecie bardzo duzo pochlebnych opini

Re: SecondHair opinie

#13
zgadzam sie - widzimy osobe z fajna fryzura i nawet nie myslimy ze to nie jej wlosy , tylko wzdychamy z zachwytu i zazdrosci - moze to sie wydaje dziwne , ze facet zwraca na takie rzeczy uwage. Ale jak samemu sie ma marna fryzure to wychwytuje sie wzrokiem te fajne.
Czasem system ratuje nam zycie osobiste .

Re: SecondHair opinie

#14
Żałuje !!! Ze mojej fryzury nie kupiłem wcześniej :D :D
Polecam też dla wszystkich ,którzy tak jak ja mieli dyskomfort braku własnych włosów. Robiłem przeszczep który średnio wyszedł i kosztował mnie majątek i dlatego następnie zdecydowałem się na system. Nie ma osoby ze znajomych którzy nie powiedzieliby ,że jest super :P
Szkoda,że nie są tańsze ale nie wyobrażam sobie teraz życia bez takich włosów.

Re: SecondHair opinie

#18
grucha98 pisze:Żałuje !!! Ze mojej fryzury nie kupiłem wcześniej :D :D
Polecam też dla wszystkich ,którzy tak jak ja mieli dyskomfort braku własnych włosów. Robiłem przeszczep który średnio wyszedł i kosztował mnie majątek i dlatego następnie zdecydowałem się na system. Nie ma osoby ze znajomych którzy nie powiedzieliby ,że jest super :P
Szkoda,że nie są tańsze ale nie wyobrażam sobie teraz życia bez takich włosów.

Czytam i zastanawiam sie od jakiegoś czasu nad przeszczepem , podobno jest metoda z własnych komórek macierzystych , ale obawy są czy to się uda .
I Ty piszesz ze efekt nie był taki jak oczekiwałeś a system poprawił zdecydowanie komfort : fryzury: To daje do myślenia czy nie wybrać prostszego rozwiązania .

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron