secondhair systems

#1
Proszę opiszcie mi tu coś więcej na temat tego systemu. Wszystkie firmy zajmujące się systemami piszą tylko same oh ah jaki to ich system jest super. Proszę udzielcie szczerych informacji jak to jest z tymi systemami.

dziękuje
Kama

Re: secondhair systems

#3
Witam
Ja się chciałam spytać czy w moim przypadku system jest dobrym rozwiązaniem. Przyznam się, że nie bardzo się orientuje na czym to polega, ale słyszałam o tym rozwiązaniu dobre rzeczy. Ja straciłam włosy przez wypadek samochodowy. Nie mam ich na ciemieniu, ale po bokach i od czoła rosną. Tam, gdzie nie mam włosów, skóra jest nierówna, z bliznami. Zawsze miałam długie, piękne włosy. Teraz je trochę skróciłam, ale całkiem na krótko nie obetnę, i w związku z tym nie bardzo mogę nosić perukę, bo mnie za bardzo ciśnie. Ratuję się różnymi nakryciami głowy, ale latem to jest bardzo uciążliwe.
Jeśli jest to możliwe, proszę o odpowiedź, czy secondhair jest dla mnie.
Pozdrawiam

Re: secondhair systems

#4
dzień dobry, ja też mam pytanie o secondhair systems. Mam łysienie plackowate, po prawej stronie głowy, i czy można w takim wypadku zrobić ten system częściowy, tylko na ten łysy kawałek? Czy to tylko się robi na całą głowę?

Re: secondhair systems

#5
Witam

W większości przypadków systemowe uzupełnienie sprawia się bardzo dobrze. SecondHair Systems to uzupełnienia indywidualne a to oznacza ,że jest możliwosć pokrycia każdego miejsca na głowie. Podczas konsultacji jest pobierany dokladny odlew miejsca przeznaczonego do uzupełnienia oraz wszystkie informacje odnosnie mikroskóry ( jaki rodzaj bazy i jak mocowany) , koloru, jakości,gęstości ,długości, fryzury itp.

Odnośnie łysienia plackowatgo często wykonuje się uzupełnienia pełne lub systemy zagęszczajace pokrywające prawie całą glowę. Związane jest to z tym, że łysienie plackowate jest zmienne i za miesiąc może zupełnie inaczej wyglądać.

Pozdrawiam
Redakcja

Re: secondhair systems

#6
Cześć Wam

Powiedzcie jak jest z konserwacją takiego systemu. Mam od marca uzupełnione włosy przez Secondhair i chciałabym aby służył mi ten system najdłużej jak się da. Powiedzcie co robicie w tym celu?

Pozdr.
Kama

Re: secondhair systems

#7
Czesc Kama
Najlepiej pytac tych fachowców u ktorych robilas system.Ja polecam linie kosmetykow do pielegnacji i konserwacji takich systemow - ACTIV .Poczytaj o nim w necie ,bo produktów activ jest mnostwo, jedne do prania inne do czyszczenia resztek tasmy klejacej,odzywki i inne . Warto uzywac profesjonalnych srodkow, zeby system sluzyl jak najdluzej.
Te polecam .
Czesc.

Re: secondhair systems

#8
witam
zastanawiam się nad zakupieniem systemu secondhair i nie orientuję się w przedziałach cenowych ,stad moje pytanie ile takie uzupełnienie może kosztować?( ogół głowy,krótka męska fryzura-długoś to max 10cm)
czekam na odpowiedz
pozdrawiam
mzniek

Re: secondhair systems

#10
Przy plackowatym raczej musisz nosić na całą głowę. Ja na początku zagęszczałam częsciowym ale poleciały mi włosy dalej i juz musiałam kupić na całą głowę. Odnośnie czy fajnie?? Jak na tą chwilę to chyba najlepszy i niestety najdroższy sposób na ładne włosy. Kosztuje dużo w porównaniu ze zwykłymi perukami

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron