Re: secondhair systems

#31
Do rorza..... Powiem ci jedno czy w peruce zwyklej czy w systemie jest jednakowo goraco . System jest o tyle lepszy ze nie widac ze4 masz peruke na glowie no i przylepisz na plastry wiec spoko , noszenie duzo wygodniejsze

Re: secondhair systems

#32
a jak ktoś ma włosy tylko rzadkie,albo nie ma tylko np. na czubku to nawet nie trzeba robić systemu na całą głowę tylko kawałek takiej wielkości gdzie nam włosów brakuje, i to jest dopiero komfortowe, i na pewno nie jest w tym tak gorąco jak w pełnej peruce czy w systemie.

Re: secondhair systems

#36
Ja mam system włosów juz półtora roku. Jestem zadowolony, na pewno nie chciałbym wrócić do poprzedniego wyglądu. Jednak mam pewien problem. Włosy po bokach widocznie się skróciły (może od zabiegu fryzjerskiego, bądź zwyczajnie się wykruszyły) Czy ktoś się orientuje, czy można coś z tym zrobić? Co prawda zdecydowałem się na zakup nowych włosów, ale to troche potrwa ( ponad miesiac do konsultacji, potem 3 miesiace czekania). A teraz czuję spory dyskomfort i chciałbym coś zaradzić , bo po prostu teraz widać to łączenie. Może ktoś pomoże? aha, wysyłanie gdzieś systemu do regeneracji nie wchodzi w grę, bo ja nie moge sie teraz bez nich pokazać. Dzięki z góry za pomoc

Re: secondhair systems

#38
No tego się obawiałem. Ale na konsultacje czeka sie pare miesiecy , na system tez wiec pół roku muszę się przemęczyć. jakkolwiek jakby ktos cos wiedział, jak można zaradzić, proszę dać znać. pozdrawiam.

Re: secondhair systems

#39
Witam

Gdzie się czeka parę miesięcy na konsultacje :o . Raczej nie u nas!

Zapraszamy jak najszybciej w takiej sytuacji. Jeżeli już jest Pan naszym klientem może wystarczy tylko telefon. Większość danych mamy w backupach. ;)

Tata
----------------------
SecondHair Systems Mod

Re: secondhair systems

#40
No własnie u Panstwa się tyle czeka. Udało mi się umowić wizyte na połowe lutego dopiero. (Gdańsk). Jestem na "liscie rezerwowych" na styczeń, ale nikt mnie jeszcze nie powiadomił.
Mój obecny system nie został wykonany u Państwa. Co w takiej sytuacji ?:)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron