Re: PYTANIE O PLASTRY

#11
moze ktos juz ma porownanie , jakie lepiej sie sprawdzaja spam na niebieskiej rolce czy na zlotej,podobno te zlote plastry sa super mocne ,takie dla sportsmenow
a jak je potem wyczyscic? stosujecie to napiszcie cos o nich

Re: PYTANIE O PLASTRY

#12
Najlepiej czyscic pozostalosci po odklejeniu plastra lotionem Activ , jest w spray i w butelce ,jak kto woli.to jest specjalny srodek wlasnie do czyszczenia po plastrach.Activ to cala seria kosmetykow do uzupelnien.maja strone w necie ,warto poczytac

Re: PYTANIE O PLASTRY

#13
jeśli chodzi o plastry, to najlepiej wypróbować rożne i wtedy wiadomo co ci najlepiej odpowiada. Ja latem jak jest czas basenów to używam mocniejszych, a jak nie pływam to słabszych, ale i te mocniejsze się dobrze usuwa, ja używam activ i widzę że też niektórzy o nich piszą, ja jestem z activ zadowolona.

Re: PYTANIE O PLASTRY

#20
Na rynku jest coraz więcej plastrów ...( rózne!!) jedne słabsze drugie mocniejsze a trzecie spam, dobrze wypróbować te odpowiednie dla siebie. A usunąć można zawsze reszi tu przedmowca ma rację najlepszy w/g mnie jest Activ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

cron