Re: co myślicie o systemach?

#81
Przepraszam za zwłokę. Kąpiel w morzu- mozna , ale po wskazane jest wypłukanie włosów w słodkiej wodzie , tak samo jak po basenie. Ja unikałem moczenia w morzu i basenie, aby wydłużyć żywotność. Sprawa rozbija sie o pieniądze. Jeśli ktoś nie musi liczyć i moze sobie pozwolić raz w roku na kupno nowych, to morze nie zaszkodzi. Zniszczone -kosz i nowe. Na pewno nie trzeba obawiać sie o to, ze wodzie i gdziekolwiek odpadną/ puszczą plastry.
Jeżdzę troche na rowerze i moto w kasku, wyciera on bardzo włosy. Głowa spocona , włosy swoje pocą sie inaczej niz doczepione. Pot niszczy węzełki / mocowanie włosa do bazy , dlatego zasugerowano mi podkładanie ręcznika papierowego.
Z mojego doświadczenia oprocz sauny , mozna wszystko , ale wszystko tez jest utrudnione.

Re: co myślicie o systemach?

#83
Trzeba miec tez na uwadze, ze włosy swoje odrastają, czyli fryzjera należy od czasu do czasu odwiedzić. Do obcięcia wskazane jest zdejmowanie systemu, co nie jest komfortowe. Zakłady fryzjerskie mają z reguły otwarte przestrzenie więc o dyskrecje trudno. Ja, mimo , ze zabrzmi to absurdalnie , robie to sam, maszynką do strzyżenia włosów. Ratuje mnie to, ze mam tak ustylizowane fryzurę, ze boki przycinam na bardzo krótki. Fryzjerem nie jestem :)

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

cron