Re: co myślicie o systemach?

#41
Nawet osoby z łysieniem plackowatym moga nosić systemy, nawet zalecane , moja znajoma ma i jest naprawdę bardzo zadowolona, oczywiscie systm na całej głowie to normalne :)inaczej sie nie da jak ktos ma takie lysienie to wie o czym pisze

Re: co myślicie o systemach?

#43
Wiele ludzi chodzi po ulicach....wierzcie mi ,że niektórzy z nich maja systemy i naprawdę nie widać inaczej jest z peruka , choć dobrze dobrana całkiem dobrze sie prezentuje, mimo ,że jest z włosa syntetycznego. A wracając do systemów to wiadomo ,że robione są z naturalnych włosów więc tym bardziej unikamy podejrzliwości

Re: co myślicie o systemach?

#46
zaczynam miec problemy z wlosami, trace moja meska czupryne , jesszcze nie jest zle ale sobie tutaj zaczalem czytac. ciekawi mnie czy tez zdjecia osob na glownej stronie forum, te na szerokim tle to prawdziwe postacie i ich prawdziwe nowe oblicze , czy to tylko retusz do zdjecia i praca stylisty , ktora po godzinie zniknie/ pisza zeby nie wierzyc reklamom, wiec??????

Re: co myślicie o systemach?

#47
Dostajesz podobno propozycje jak robisz takie nowe wlosy , ze jak udostepnisz swoj wizerunek to jest gratyfikacja w cenie .Raczej sa to prawdziwe , wiec i wiarygodne zdjecia bo nie sadze zeby ta osoba co sie zdecydowala pozwolila na klamstwo

Re: co myślicie o systemach?

#49
Żeby przeciwdziałać łysieniu trzeba wydać troszkę kasy, nie oszukujmy się. Ja wydałem na różne specyfiki 2 tyś zł i nic,leciały nadal. Nareszcie znalazłem optymalne dla mnie rozwiązanie. Grzebień laserowy, efekty nie bagatelne na plus. wydatek prawie taki sam jak przez ten czas wydawałem na różne specyfiki. Poniżej podaję linki:
spam://spam/CR3fJCat
spam://spam/okmTBaVu
spam://spam/3OE4wMLw
spam://spam/fhwsokGx
spam://spam/I1fgh8By
W linkach znajdują się efekty tego specyfiku jak i możliwości bezpośredniego zakupu. Moje foto przed i po na piriv spam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

cron