Proszę o pomoc na temat systemu

#1
Witam,
chciałbym dowiedzieć się jak to wszystko jest z systemami włosów. Mam bardzo poważny problem, gdyż łysieje a mam niekształtną głowę. Byłem w Medical Hair na konsultacji transplantacji włosów. Czułem, że lekarz wciska mi zabieg (bardzo drogi). Dlatego chciałbym dowiedzieć się dosłownie wszystkiego na temat męskich systemów. Jak to się robi, kiedy, gdzie, rodzaje, nie wiem co jeszcze tu powinienem wiedzieć. Proszę o pomoc, gdyż jest mi niezmiernie ciężko.

Re: Proszę o pomoc na temat systemu

#2
Cześć . Mówią i piszą tutaj , że z damskimi "włosami" jest łatwiej , ale to nie jest tak do końca. Ile czytania za mną i na forum i w różnych źródłach w internecie . Jeśli masz nietypową sytuację to umów się na spotkanie z fachowcem , takie spotkanie i rozmowa duzo daja jesli mamy watpliwosci.

Re: Proszę o pomoc na temat systemu

#4
Czesc
Ja tez bardzo dlugo dojrzewalem do roznych decyzji ,chodzilem po roznych specjalistach, czytalem sporo podpowiedzi. i zdecydowalem sie na system ,bez ktorego teraz juz nie wyobrazam sobie funkcjonowania .Moge Ci z czystym sumieniem polecic. Umow sie na spotkanie z fachowcem i porozmawiaj bo warto z Kliniki Włosa z Warszawy podam Ci tel. 22/619 52 42 napewno bedziesz madrzejszy po takim spotkaniu, mysle ze bedziesz mial latwiejsze decyzje.
Slawek

Re: Proszę o pomoc na temat systemu

#6
Przy przeszczepie włosów nigdy nie masz pewności czy ci się przyjmie, a jak sam wspomniałeś jest dosyć kosztowny. A w wypadku systemów masz to co wybierzesz, i fryzura i kształt do głowy, nie masz się czego obawiać. Warto się umówić na spotkanie w tej sprawie i osobiście się przekonać jak to wygląda.

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

cron