Re: Hair Again

#32
Witaj Anna no i wysłałam moje zamowionko :) teraz czekam z niecierpliwością co to przyjdzie :) niby wszystko wiem jak to bedzie wyglądać , ale zawsze jakaś obawa jest. Nie obyło sie oczywiście bez dodatkowych pytań na które z chęcia odpowiadała firma. Bardzo fajni i kompetentni ludzie tam pracują , jestem pod wrażeniem.Pozdrawiam Cię bardzo gorąco

Re: Hair Again

#34
anna.aj12 pisze:Też mam podobnie. Dopiero jak dostanę do ręki to się okaże czy jest to takie jak ja sobie wyobrażałam zamawiając. Pomoc telefoniczna rozwiała moje niektóre wątpliwości . Czekam.
Pozdrawiam . (:

Już się nie mogę doczekać obiecano mi ,że postarają zrobić mi system jak najszybciej , tez mam takie obawy czy wyobrażnia jaka posiadam spełni moje oczekiwania , no nic głowa do góry anna.aj12 Pozdrawiam

Re: Hair Again

#36
anna.aj12 pisze:Czyli czekamy do 2017 ,Wszystkiego Dobrego :)

Hejka za ccwilę mam nadzieję , żę odbiorę system juz nie mogę się doczekać jak to bedzie wyglądało na mojej głowie , masakra ile człowiek musi przejść. Pozdrawiam

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

cron