Re: Hair Again

#41
Nerwy były , najważniejsze że leży doskonale i opanowałam mocowanie . Wydawało mi się jak założyłam , że dużo włosów mam . Ale bliscy zachwyceni i ja też po dniu noszenia powoili się oswajam z taką nową fryzurką.

Re: Hair Again

#42
anna.aj12 pisze:Nerwy były , najważniejsze że leży doskonale i opanowałam mocowanie . Wydawało mi się jak założyłam , że dużo włosów mam . Ale bliscy zachwyceni i ja też po dniu noszenia powoili się oswajam z taką nową fryzurką.

Anna ja już też mam nie pisałam wcześniej bo jakoś nie było okazji ,a z drugiej strony tochę sie stresowałąm wiesz jak to jest . Zakładałam zdejmowałam i tak w kółko ale teraz od tygodnia nosze non stop i chyba dobrze wygl ąda ci co wiedzą to mowią ze jest super ,że nie powinnam sie stresować , a ci co nie wiedzą tonawet nie podejzewają ze mam system bo tak to się PIĘKNIE NAZYWA:):) prosze opisz mi proszę czy Twoje odczucia były choś podobne do moich . Pozdrawiam bratnia duszo :):)

Re: Hair Again

#43
Bratnia Duszo - noszę juz prawie miesiąc .Początki były trudne , wydawało mi się , że mam bardzo dużo włosów i że to zwraca uwagę. Obserwowałam jak reaguje otoczenie na zmianę fryzury i budujące było to ,że oni chawlili,że bardzo korzystna zmiana . Po 2 tygodniach noszenia już ułożyło się do mojej głowy i opanowałam układanie włosów .
Teraz już czuję się pewnie , bez problemu rano zakładam i jestem gotowa.
A Ty zadowolona od pierwszego założenia byłaś ? czy coś poprawiałas po swojemu?
Pozdrawiam .

Re: Hair Again

#44
Zastanawiam się nad tą metodą . Warto faktycznie ponieść ryzyko ? Wiadomo że są to niższe kwoty ale czasem lepiej zainwestować w fachową poradę ? Nadal jesteś zadowolona ? Byłabym wdzięczna za podpowiedzi .
Pozdrawiam .

Re: Hair Again

#45
Hej :) a więc powiem tak byłam kilka razy juz u fryzjera ale naprawde podcinam naprawde niewiele , wiesz jak to jest tu Ci sterczy nie uklada się tak jak bym tego chciała ale ogolnie jestem bardzo zadowolona. teraz nie wyobrażam sobie wyjscia z domu bez tego :):):)

Re: Hair Again

#46
anaj pisze:Zastanawiam się nad tą metodą . Warto faktycznie ponieść ryzyko ? Wiadomo że są to niższe kwoty ale czasem lepiej zainwestować w fachową poradę ? Nadal jesteś zadowolona ? Byłabym wdzięczna za podpowiedzi .
Pozdrawiam .

Warto naprawdę warto ja tez mialam obawy . A teraz mogę każdemu polecic tę metodę

Re: Hair Again

#48
Na pewno poczujesz się pewniej po takiej rozmowie , jeśli to dla Ciebie zupełnie nowy temat.
Tak , rozmawialam ale sporo czasu temu , potem problem o dziwo u mnie zniknął . A jak od nowa zaczęłam tracić wlosy to pojawiła sie opcja samodzielna i skorzystałam .

Re: Hair Again

#50
Ja na osobistych konsultacjach nie byłam, nie odważyłam się. Dlatego się ucieszyłam że jest możliwość zamówienia przez internet. Noszę już jakiś czas i mogę z czystym sumieniem polecić, odżyłam, nawet nie wiedziałam jak bardzo byłam zakompleksiona przez te moje liche włosy. Nabrałam pewności siebie, jak mi się włoski zniszczą to może pójdę na osobiste spotkanie w sprawie nowych, kto wie?

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

cron