Re: trwałość

#2
Witam

Materiały koronkowe (LACE) - http://www.hairagain.com.pl/systemy-uzu ... ce/primus/ są bardzo delikatne ale też cienkie i niewidoczne. Przymocowane ,granica pomiędzy bazą systemu a skórą głowy jest zupełnie ukryta. Ze względu na krótki okres życia tej bazy zazwyczaj wykorzystywane do niej są słabszej jakości włosy jak np. indyjskie. Minusem przy tych bazach jest trwałość natomiast plusem bardzo naturalny wygląd połączenia skóry głowy z systemem włosów oraz co jest też bardzo ważne niska cena. Zazwyczaj tego typu bazy stosowane są przy męskich krótkich fryzurach gdzie większe znaczenie ma naturalność niż trwałość.

Włosy wysokiej jakości jak np słowiańskie proponujemy stosować przy mocniejszych bazach np Classic - http://www.hairagain.com.pl/systemy-uzu ... assic/a44/
Monofilament oraz poliuretan jest dużo trwalszy dzięki czemu włos jak i baza wytrzymuje wieloletnie użytkowanie.

Aby uzyskać naturalność oraz trwałość można użyć baz np z linią rozmytą. Cała baza jest wykonana z trwałych materiałów natomiast sam tylko przód (linia połączenia) z koronki. Reasumując, każdy system włosów produkujemy indywidualnie wiec trwałość, wygląd oraz cena zależy od bardzo wielu czynników.

Re: trwałość

#7
Pojedyncza warstwa jest cieńsza i delikatniejsza natomiast podwójna grubsza ale za to trwalsza i dużo łatwiejsza w późniejszym serwisowaniu.

Z bazami ogólnie tak jest,że czym mamy cieńszą osnowe będzie mniej widoczna i delikatniejsza ale w zamian mniej trwała wiec każdy musi znaleźć coś dla siebie.


W godzinach otwarcia firmy jest działający także czat dzięki któremu można live pytać o co dusza zapragnie i zapraszam do tego w razie potrzeby. Konsultanci na bank pomogą ;)
Jesteśmy od tego aby wam pomóc więc, pytać ! :mrgreen:

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron